PO 21 KVĚ, 2018

Barevné finalistky Dívky ČR běžely také v Českých Budějovicích

Barevné finalistky Dívky ČR běžely také v Českých Budějovicích

Olomouc, Praha, České Budějovice. To jsou města, do kterých v minulých týdnech zavítaly finalistky Dívky České republiky na akci Barvám neutečeš. Zatím jejich poslední zastávkou byl jih Čech, kam společně s organizátory soutěže dorazily Sára Lahodová a Natálie Kočařová.

Obě krásky ve společnosti ředitelky a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si připravily pro všechny účastníky rozcvičku na pódiu, poté se vydaly i na pětikilometrový běh.

„V Budějovicích jsme si to se Sárkou i s ostatními členy týmu maximálně užily! Celý program byl skvělý, ale asi nejvíc TOP byla rozcvičku před samotným během před několika tisíci lidmi. Poté následoval běh a nakonec tombola. Byl to úžasný zážitek, a pokud budu mít možnost, určitě půjdu zase,“ řekla Natálka Kočařová.

A co na to Sára Lahodová? „Na Barvách jsem si to moooooc užila. Byla jsem na takové akci úplně poprvé, a bylo to poznat (smích). S Natálkou jsme si to všechno užívaly na sto procent! Běh, i ten pocit být na pódiu před tolika lidmi a všechny je roztancovat - nepopsatelný zážitek,“ uvedla.

Projekt Barvám neutečeš pokračuje dál. Se všemi finalistkami Dívky České republiky se můžete setkat, zaběhat nebo vyfotit 18. srpna v Pardubicích. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný adrenalinu a skvělé zábavy, tak přijďte.

Fotografie z této akce, o které se postaral Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

 

Novinky a aktuality

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.