PO 21 KVĚ, 2018

Barevné finalistky Dívky ČR běžely také v Českých Budějovicích

Barevné finalistky Dívky ČR běžely také v Českých Budějovicích

Olomouc, Praha, České Budějovice. To jsou města, do kterých v minulých týdnech zavítaly finalistky Dívky České republiky na akci Barvám neutečeš. Zatím jejich poslední zastávkou byl jih Čech, kam společně s organizátory soutěže dorazily Sára Lahodová a Natálie Kočařová.

Obě krásky ve společnosti ředitelky a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si připravily pro všechny účastníky rozcvičku na pódiu, poté se vydaly i na pětikilometrový běh.

„V Budějovicích jsme si to se Sárkou i s ostatními členy týmu maximálně užily! Celý program byl skvělý, ale asi nejvíc TOP byla rozcvičku před samotným během před několika tisíci lidmi. Poté následoval běh a nakonec tombola. Byl to úžasný zážitek, a pokud budu mít možnost, určitě půjdu zase,“ řekla Natálka Kočařová.

A co na to Sára Lahodová? „Na Barvách jsem si to moooooc užila. Byla jsem na takové akci úplně poprvé, a bylo to poznat (smích). S Natálkou jsme si to všechno užívaly na sto procent! Běh, i ten pocit být na pódiu před tolika lidmi a všechny je roztancovat - nepopsatelný zážitek,“ uvedla.

Projekt Barvám neutečeš pokračuje dál. Se všemi finalistkami Dívky České republiky se můžete setkat, zaběhat nebo vyfotit 18. srpna v Pardubicích. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný adrenalinu a skvělé zábavy, tak přijďte.

Fotografie z této akce, o které se postaral Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

 

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.