PO 14 KVĚ, 2018

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

A zase to byla pecka. Projekt Barvám Neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

A jelikož holky nejsou žádné „panenky z porcelánu“, ale krásné sportovně založené slečny, stejně jako před týdnem v Olomouci jejich kamarády se i ony společně s týmem postavily na start obou pětikilometrových běhů. Tady jsou jejich bezprostřední pocity.

„Barvám Neutečeš jsem si neskutečné užila. Celý den byl plný zážitků a skvělých lidí, co víc si přát! Jsem hrozně vděčná, že jsem mohla být něčeho takového součástí,“ řekla Hana Cermanová.

„Popravdě jsem měla z pěti kilometrů strach, protože ve svém volném čase vůbec neběhám a běh popravdě moc nemusím (smích). Ale tato akce byla super! Bylo krásně a běh jsem si moc užila. Jsem překvapená sama ze sebe, že jsem to zvládla. Dokonce dvakrát, takže v nohách mám teď deset kilometrů (smích). Klidně bych jela na Barvám Neutečeš ještě jednou. Byla to pecka! Teď mi akorát ještě zbývá ze sebe dostat tu žlutou barvu, která je úplně všude. Nevíte, jak na to?,“ smála se Kateřina Kučerová.

„Bylo to úžasný. Vždycky jsem se chtěla zúčastnit barevného běhu a dnes se mi to povedlo dokonce dvakrát. Byla skvělá atmosféra, pěkně jsme roztleskali dav a hlavně byla sranda, takže už teď se moc těším na další běh v Plzni,“ doplnila Nikol Lacková.

„I za mě úplně super, neskutečně jsem si to se všemi užila. Akce se mi velice líbila, byla jsem na něčem takovém poprvé. Lidi z týmu a ostatní finalistky jsem mohla konečně poznat jinak než při semifinále. Jsem opravdu moc ráda, ze jsem se stala součástí Dívky České republiky a budu na tuhle akci dlouho vzpomínat,“ dodala Sabrina Múčková

Projekt Barvám Neutečeš pokračuje v sobotu 19. května v Českých Budějovicích. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný adrenalinu a skvělé zábavy, tak přijďte. Dívka České republiky tam bude zase!

Fotografie z této akce, o které se postaral Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

 

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.