Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 14 KVĚ, 2018

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

A zase to byla pecka. Projekt Barvám Neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

A jelikož holky nejsou žádné „panenky z porcelánu“, ale krásné sportovně založené slečny, stejně jako před týdnem v Olomouci jejich kamarády se i ony společně s týmem postavily na start obou pětikilometrových běhů. Tady jsou jejich bezprostřední pocity.

„Barvám Neutečeš jsem si neskutečné užila. Celý den byl plný zážitků a skvělých lidí, co víc si přát! Jsem hrozně vděčná, že jsem mohla být něčeho takového součástí,“ řekla Hana Cermanová.

„Popravdě jsem měla z pěti kilometrů strach, protože ve svém volném čase vůbec neběhám a běh popravdě moc nemusím (smích). Ale tato akce byla super! Bylo krásně a běh jsem si moc užila. Jsem překvapená sama ze sebe, že jsem to zvládla. Dokonce dvakrát, takže v nohách mám teď deset kilometrů (smích). Klidně bych jela na Barvám Neutečeš ještě jednou. Byla to pecka! Teď mi akorát ještě zbývá ze sebe dostat tu žlutou barvu, která je úplně všude. Nevíte, jak na to?,“ smála se Kateřina Kučerová.

„Bylo to úžasný. Vždycky jsem se chtěla zúčastnit barevného běhu a dnes se mi to povedlo dokonce dvakrát. Byla skvělá atmosféra, pěkně jsme roztleskali dav a hlavně byla sranda, takže už teď se moc těším na další běh v Plzni,“ doplnila Nikol Lacková.

„I za mě úplně super, neskutečně jsem si to se všemi užila. Akce se mi velice líbila, byla jsem na něčem takovém poprvé. Lidi z týmu a ostatní finalistky jsem mohla konečně poznat jinak než při semifinále. Jsem opravdu moc ráda, ze jsem se stala součástí Dívky České republiky a budu na tuhle akci dlouho vzpomínat,“ dodala Sabrina Múčková

Projekt Barvám Neutečeš pokračuje v sobotu 19. května v Českých Budějovicích. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný adrenalinu a skvělé zábavy, tak přijďte. Dívka České republiky tam bude zase!

Fotografie z této akce, o které se postaral Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

 

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.