PO 14 KVĚ, 2018

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

A zase to byla pecka. Projekt Barvám Neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

A jelikož holky nejsou žádné „panenky z porcelánu“, ale krásné sportovně založené slečny, stejně jako před týdnem v Olomouci jejich kamarády se i ony společně s týmem postavily na start obou pětikilometrových běhů. Tady jsou jejich bezprostřední pocity.

„Barvám Neutečeš jsem si neskutečné užila. Celý den byl plný zážitků a skvělých lidí, co víc si přát! Jsem hrozně vděčná, že jsem mohla být něčeho takového součástí,“ řekla Hana Cermanová.

„Popravdě jsem měla z pěti kilometrů strach, protože ve svém volném čase vůbec neběhám a běh popravdě moc nemusím (smích). Ale tato akce byla super! Bylo krásně a běh jsem si moc užila. Jsem překvapená sama ze sebe, že jsem to zvládla. Dokonce dvakrát, takže v nohách mám teď deset kilometrů (smích). Klidně bych jela na Barvám Neutečeš ještě jednou. Byla to pecka! Teď mi akorát ještě zbývá ze sebe dostat tu žlutou barvu, která je úplně všude. Nevíte, jak na to?,“ smála se Kateřina Kučerová.

„Bylo to úžasný. Vždycky jsem se chtěla zúčastnit barevného běhu a dnes se mi to povedlo dokonce dvakrát. Byla skvělá atmosféra, pěkně jsme roztleskali dav a hlavně byla sranda, takže už teď se moc těším na další běh v Plzni,“ doplnila Nikol Lacková.

„I za mě úplně super, neskutečně jsem si to se všemi užila. Akce se mi velice líbila, byla jsem na něčem takovém poprvé. Lidi z týmu a ostatní finalistky jsem mohla konečně poznat jinak než při semifinále. Jsem opravdu moc ráda, ze jsem se stala součástí Dívky České republiky a budu na tuhle akci dlouho vzpomínat,“ dodala Sabrina Múčková

Projekt Barvám Neutečeš pokračuje v sobotu 19. května v Českých Budějovicích. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný adrenalinu a skvělé zábavy, tak přijďte. Dívka České republiky tam bude zase!

Fotografie z této akce, o které se postaral Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

 

Novinky a aktuality

 • David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

  18.5.2018

  Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dalšího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

 • Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

  14.5.2018

  A zase to byla pecka. Projekt Barvám neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

 • Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

  11.5.2018

  Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

 • Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

  7.5.2018

  Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.