Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PA 18 KVĚ, 2018

David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dašího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

Davide, jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

K Dívce české republiky jsem se dostal přes režiséra soutěže Víťu Šarouna, se kterým jsem spolupracoval na několika úžasných projektech. Víťa mě pak vzal na jedno soustředění na Sladovně, a tak jsem se ocitl v tom skvělým týmu, který mě změnil život.

Co všechno máš v projektu na starosti?

V Dívce jsem začínal jako backstage kameraman a fotograf, v dnešní době mám na starost kompletně vše, co se týče fotek. Od backstage až po profesionální fotky. Tvorbu videa po mě převzal talentovaný Michal Weiser, kterého jsem do Dívky zas dotáhl já (smích).

Kdyby se tě někdo zeptal, co je Dívka České republiky a co pro Tebe znamená. Co bys mu řekl?

Dívka České republiky není normální soutěž krásy, je to spojení krásy, sportu, talentu a hromady charisma. To musí člověk zažít. Dívka je pro mě v první řadě moje druhá rodina, spousta skvělých kamarádu. Je to něco úžasného, když vidíte, že tým šlape jak hodinky a všichni se u toho baví.

Můžeš v krátkosti představit svoji práci. Co děláš v „civilním" životě?

Od roku 2011 se živým jako fotograf a jednatel mediální agentury, fotím pro Tomáše Kluse, Mandrage, pro RedBull a další. Od letošního roku k tomu všemu ještě pracuji jako specialista na Canon.cz v Brně.

Čím je fotograf David Podrabský jiný, nebo výjimečný oproti konkurenci?

Snažím se stále vnímat moderní myšlení lidí, a podle toho k lidem přistupovat, odhadnout, co oni cítí. Chci, aby to bylo cítit i z fotek. Asi moje největší odlišnost je, že fotím za takový honorář, jak jsou lidé se mnou spokojeni, nemám žádnou hodinovou sazbu. Co mi dají, to mi dají.

Soutěž Dívka České republiky má blízko ke sportu a pohybu. Jak si na tom v tomto směru ty? Dělal si nějaký sport někdy aktivně, nebo spíše rekreačně? Co tě baví?

Od šesti let až do svých šestnácti, kdy mě zastavilo zranění, jsem hrál baseball. Byl jsem v České reprezentaci a v USA, jsem Mistrem Evropy a dvakrát vicemistr Evropy, což hřeje na srdci pořád. Sport miluju, ať už je to v zimě lyžování, v létě golf, nebo například dračí lodě v týmu Dívky České republiky (úsměv).

Jeho práci a fotografie můžete shlédnout na jeho FB profilu ZDE.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.