CT 28 ČER, 2018

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková se chystá do Ameriky

Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.

Jak se těšíš do Ameriky?

Opravdu moc! Jsem člověk, který rád cestuje, rád poznává nové lidi a nová místa. Určitě to pro mě bude největší dosavadní zážitek, co se týče cestování. Děkuji Dívce České republiky, že mi tuhle cestu umožnila.

Letíš tam poprvé? 

Ano, je to můj první výlet do Spojených států a doufám, že nebude poslední. Amerika určitě patří mezi místa, která jsem chtěla někdy v budoucnu navštívit, ale že to bude tak brzo a přímo do Hollywoodu? To je sen (úsměv).

Co bys ráda v Los Angeles viděla a navštívila? 

S Českou delegací WCOPA máme hned první den namířeno do Universal Studios, kde se nachází skutečná filmová studia a repliky různých filmových a seriálových míst, jako je Harry Potter nebo nejznámější americký animovaný seriál Simpsonovi. V plánu máme také navštívit Národní park s obrovskými sekvojemi, nebo proslule známý chodník slávy. Takže kromě světového šampionátu to pro mě bude i dovolená. 

Co tě čeká na World Championships of Performing Arts a v čem budeš soutěžit?

Závodit budu ve dvou kategoriích: modeling a tanec. V taneční kategorii, konkrétně akrobaticko-gymnastické předvedu sportovní aerobik. Tento sport Amerika moc nezná, takže jsem zvědavá, jak se jim bude líbit. V modelingu poté soutěžím v plavkách a formálních šatech. WCOPA také mimo jiné organizuje během celé soutěže workshopy se skvělými tanečníky nebo modelingovými agenturami. Program bude určitě plně nabitý.

Připravuješ se nějak speciálně na tuto soutěž?

Během pár dnů jsme s trenérkou vymyslely choreografii, vybraly jsme hudbu a teď už vše jen na trénincích piluji. Mimo trénování jsem si v květnu jela vybrat nádherné šaty ze Svatebního studia Dany Svozílkové právě na soutěžní kategorii modeling.

Co bys ráda, aby ti tato nová zkušenost dala?

Hlavně zážitky, těm se asi nic nevyrovná. Poznání nové kultury i míst. Především jsem vděčná za tuhle zkušenost z toho důvodu, že můžu porovnat svůj talent se soutěžícími z jiných zemí a odnést si od nich něco nového a zajímavého. Samozřejmě se těším i na zúročení mého studia na anglické škole.

Jak se těšíš na léto a co plánuješ?

Na léto se těším moc. Bude hodně nabité a náročné, jako každý rok, ale zato plné zážitků. Den po příletu z USA jedu na tábor pro děti, čekají mě jak soustředění s Dívkou České republiky, tak s aerobikem, kde se budeme připravovat na mistrovství světa v Holandsku. Do toho určitě plánuji brigádu a na konci srpna využívám poukaz, který jsem vyhrála na finálovém galavečeru a jedu si s přítelem odpočinout k moři.

Pomalu se blíží konec tvého "kralování" v Dívce. Jaký to byl pro tebe rok?

Já jsem si ten rok užila, ještě toho mám ale spoustu před sebou. Amerika, soustředění s letošními finalistkami a v záři na finálovém večeru už budu předávat svou korunku jiné dívce. Na tyhle poslední tři měsíce se těším nejvíce.

Za rozhovor děkujeme Pavlu Šmerdovi. 

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.