ČT 15 UNOR, 2018

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

„Chtěli jsme slyšet s delším odstupem názory, hodnocení a postřehy členů týmu k minulému ročníku. Přece jen, určité věci potřebují rezonovat a po čase se na ně díváte jinak, než bezprostředně po soutěži. Jsem ráda za pochvaly, ale ještě mnohem více za připomínky, protože právě ty nás posouvají dál,“ řekla výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová.

Kromě ní na setkání nechyběla ani zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel Pavel Šmerda, fotograf David Podrabský, kameraman Michal Weiser, choreografka Edita Baráková, moderátor Ondra Urban, vizážistka Martina Kouřilová, kadeřnice Markéta Matušková a Tereza Tomanová a patronka kategorie Princezna České republiky, Petra Šimberová.

„Hlavně jsme se zaměřili na novinky letošního ročníku. Chtěla jsem všechny informovat o tom, co nás čeká, jaké jsou plány, jaký bude námět letošního ročníku, na jakých akcích se představíme a jaká soustředění nás čekají. Jsem ráda, že všichni jsou z toho nadšení a zpětně děkuji i za jejich názory a postoje,“ doplnila Denisa Biskupová.

Pár fotografií z tohoto setkání naleznete ZDE.

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky jede na plné obrátky

  15.2.2018

  Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

 • Edita Baráková: Vážím si, že mohu být součástí takového projektu

  10.2.2018

  Editka Baráková je členkou týmu Dívky České republiky od samého začátku. Pamatuje si tak první krůčky soutěže v blanenské tělocvičně, i vrchol v napěchovaném Boby centru. Jako choreografka má na starosti přípravu sestav finalistek, ale také veškerých vystoupení.

 • Řekli o soutěži... Michaela Suchá, 3. Dívka České republiky 2017

  7.2.2018

  K soutěži jsem se dostala díky referenci Klárky Melišíkové, která v roce 2015 zvítězila a stala se tak Dívkou České republiky 2015. Líbí se mi myšlenka celé soutěže, a to je propojení sympatických dívek se sportovním nadáním. Vzhledem k tomu, že kromě tance miluji všechny sporty a intenzivně se jim od dětství věnuji, tak všechny nabízené možnosti pro mě byly úžasné a brala jsem je jako další posun ve svém životě.

 • Lucie Lioliasová: Úsměv pomáhá v nečekaných situacích

  4.2.2018

  Druhou Dívkou České republiky 2017 se stala tanečnice na volné noze a manažerka Lucie Lioliasová z Brna. „Co rozhodlo o mém úspěchu? Těžká otázka, ale myslím, že to byla víra ve skutečnost, že jsem schopna to dokázat.“

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.