ČT 15 UNOR, 2018

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

„Chtěli jsme slyšet s delším odstupem názory, hodnocení a postřehy členů týmu k minulému ročníku. Přece jen, určité věci potřebují rezonovat a po čase se na ně díváte jinak, než bezprostředně po soutěži. Jsem ráda za pochvaly, ale ještě mnohem více za připomínky, protože právě ty nás posouvají dál,“ řekla výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová.

Kromě ní na setkání nechyběla ani zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel Pavel Šmerda, fotograf David Podrabský, kameraman Michal Weiser, choreografka Edita Baráková, moderátor Ondra Urban, vizážistka Martina Kouřilová, kadeřnice Markéta Matušková a Tereza Tomanová a patronka kategorie Princezna České republiky, Petra Šimberová.

„Hlavně jsme se zaměřili na novinky letošního ročníku. Chtěla jsem všechny informovat o tom, co nás čeká, jaké jsou plány, jaký bude námět letošního ročníku, na jakých akcích se představíme a jaká soustředění nás čekají. Jsem ráda, že všichni jsou z toho nadšení a zpětně děkuji i za jejich názory a postoje,“ doplnila Denisa Biskupová.

Pár fotografií z tohoto setkání naleznete ZDE.

Novinky a aktuality

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.