ČT 15 UNOR, 2018

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

„Chtěli jsme slyšet s delším odstupem názory, hodnocení a postřehy členů týmu k minulému ročníku. Přece jen, určité věci potřebují rezonovat a po čase se na ně díváte jinak, než bezprostředně po soutěži. Jsem ráda za pochvaly, ale ještě mnohem více za připomínky, protože právě ty nás posouvají dál,“ řekla výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová.

Kromě ní na setkání nechyběla ani zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel Pavel Šmerda, fotograf David Podrabský, kameraman Michal Weiser, choreografka Edita Baráková, moderátor Ondra Urban, vizážistka Martina Kouřilová, kadeřnice Markéta Matušková a Tereza Tomanová a patronka kategorie Princezna České republiky, Petra Šimberová.

„Hlavně jsme se zaměřili na novinky letošního ročníku. Chtěla jsem všechny informovat o tom, co nás čeká, jaké jsou plány, jaký bude námět letošního ročníku, na jakých akcích se představíme a jaká soustředění nás čekají. Jsem ráda, že všichni jsou z toho nadšení a zpětně děkuji i za jejich názory a postoje,“ doplnila Denisa Biskupová.

Pár fotografií z tohoto setkání naleznete ZDE.

Novinky a aktuality

 • David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

  18.5.2018

  Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dalšího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

 • Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

  14.5.2018

  A zase to byla pecka. Projekt Barvám neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

 • Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

  11.5.2018

  Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

 • Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

  7.5.2018

  Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.