ČT 15 UNOR, 2018

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Dívka České republiky jede na plné obrátky

Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

„Chtěli jsme slyšet s delším odstupem názory, hodnocení a postřehy členů týmu k minulému ročníku. Přece jen, určité věci potřebují rezonovat a po čase se na ně díváte jinak, než bezprostředně po soutěži. Jsem ráda za pochvaly, ale ještě mnohem více za připomínky, protože právě ty nás posouvají dál,“ řekla výkonná ředitelka soutěže Denisa Biskupová.

Kromě ní na setkání nechyběla ani zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel Pavel Šmerda, fotograf David Podrabský, kameraman Michal Weiser, choreografka Edita Baráková, moderátor Ondra Urban, vizážistka Martina Kouřilová, kadeřnice Markéta Matušková a Tereza Tomanová a patronka kategorie Princezna České republiky, Petra Šimberová.

„Hlavně jsme se zaměřili na novinky letošního ročníku. Chtěla jsem všechny informovat o tom, co nás čeká, jaké jsou plány, jaký bude námět letošního ročníku, na jakých akcích se představíme a jaká soustředění nás čekají. Jsem ráda, že všichni jsou z toho nadšení a zpětně děkuji i za jejich názory a postoje,“ doplnila Denisa Biskupová.

Pár fotografií z tohoto setkání naleznete ZDE.

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.