Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 07 KVĚ, 2018

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

Když se teď zpětně na soutěž podívám, nedokázala bych ani spočítat na prstech, kolik mi toho přinesla. Přednášky socioniky s Martinem Másílkem nám pomohly k osobnímu rozvoji. Taky jsme měly možnost se setkat a popovídat si s patronkou soutěže, herečkou a fotografkou Andrejkou Růžičkovou. Profi trampolíny, chůze na podpatcích, fotografování, to všechno jsme si na soustředění mohly vyzkoušet. Díky Dívce České republiky mám také možnost se zúčastnit světového šampionátu v Hollywoodu, o kterém se mi ani ve snu nezdálo.   

Soutěž určitě pro mě nebyla hlavně o finálovém galavečeru a korunce. S finalistkami a organizačním týmem jsme si vytvořili skvělý kolektiv, už tohle považuji za jedinečné. Dny na soustředění jsme si užívali v jednom kuse: jak na dračích lodích, při natáčení videoklipů, tak i při jednotlivých nacvičování choreografií. Byl to nabitý půlrok plný zábavy a nových poznatků. Na každém soustředění o nás bylo skvěle postaráno.

Samotný galavečer v Boby centru v Brně byl velkolepý. Atmosféra, díky zaplněnému sálu lidí a osvětlení, byla úžasná. Večer jsme si užívaly naplno, jelikož jsme věděly, že je to pro nás neopakovatelná událost. Finále se vydařilo perfektně, díky skvěle odvedené práci organizačního týmu.

Holkám, které uvažují o této soutěži, která není jen o kráse, ale taky o sportovním duchu, bych chtěla vzkázat, ať neváhají a zkusí to. Nemůžete nic ztratit, naopak získat řadu zkušeností a poznat lidi, kteří jsou plní energie.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.