PO 07 KVĚ, 2018

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

Když se teď zpětně na soutěž podívám, nedokázala bych ani spočítat na prstech, kolik mi toho přinesla. Přednášky socioniky s Martinem Másílkem nám pomohly k osobnímu rozvoji. Taky jsme měly možnost se setkat a popovídat si s patronkou soutěže, herečkou a fotografkou Andrejkou Růžičkovou. Profi trampolíny, chůze na podpatcích, fotografování, to všechno jsme si na soustředění mohly vyzkoušet. Díky Dívce České republiky mám také možnost se zúčastnit světového šampionátu v Hollywoodu, o kterém se mi ani ve snu nezdálo.   

Soutěž určitě pro mě nebyla hlavně o finálovém galavečeru a korunce. S finalistkami a organizačním týmem jsme si vytvořili skvělý kolektiv, už tohle považuji za jedinečné. Dny na soustředění jsme si užívali v jednom kuse: jak na dračích lodích, při natáčení videoklipů, tak i při jednotlivých nacvičování choreografií. Byl to nabitý půlrok plný zábavy a nových poznatků. Na každém soustředění o nás bylo skvěle postaráno.

Samotný galavečer v Boby centru v Brně byl velkolepý. Atmosféra, díky zaplněnému sálu lidí a osvětlení, byla úžasná. Večer jsme si užívaly naplno, jelikož jsme věděly, že je to pro nás neopakovatelná událost. Finále se vydařilo perfektně, díky skvěle odvedené práci organizačního týmu.

Holkám, které uvažují o této soutěži, která není jen o kráse, ale taky o sportovním duchu, bych chtěla vzkázat, ať neváhají a zkusí to. Nemůžete nic ztratit, naopak získat řadu zkušeností a poznat lidi, kteří jsou plní energie.

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.