PO 07 KVĚ, 2018

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

Když se teď zpětně na soutěž podívám, nedokázala bych ani spočítat na prstech, kolik mi toho přinesla. Přednášky socioniky s Martinem Másílkem nám pomohly k osobnímu rozvoji. Taky jsme měly možnost se setkat a popovídat si s patronkou soutěže, herečkou a fotografkou Andrejkou Růžičkovou. Profi trampolíny, chůze na podpatcích, fotografování, to všechno jsme si na soustředění mohly vyzkoušet. Díky Dívce České republiky mám také možnost se zúčastnit světového šampionátu v Hollywoodu, o kterém se mi ani ve snu nezdálo.   

Soutěž určitě pro mě nebyla hlavně o finálovém galavečeru a korunce. S finalistkami a organizačním týmem jsme si vytvořili skvělý kolektiv, už tohle považuji za jedinečné. Dny na soustředění jsme si užívali v jednom kuse: jak na dračích lodích, při natáčení videoklipů, tak i při jednotlivých nacvičování choreografií. Byl to nabitý půlrok plný zábavy a nových poznatků. Na každém soustředění o nás bylo skvěle postaráno.

Samotný galavečer v Boby centru v Brně byl velkolepý. Atmosféra, díky zaplněnému sálu lidí a osvětlení, byla úžasná. Večer jsme si užívaly naplno, jelikož jsme věděly, že je to pro nás neopakovatelná událost. Finále se vydařilo perfektně, díky skvěle odvedené práci organizačního týmu.

Holkám, které uvažují o této soutěži, která není jen o kráse, ale taky o sportovním duchu, bych chtěla vzkázat, ať neváhají a zkusí to. Nemůžete nic ztratit, naopak získat řadu zkušeností a poznat lidi, kteří jsou plní energie.

Novinky a aktuality

 • David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

  18.5.2018

  Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dalšího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

 • Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

  14.5.2018

  A zase to byla pecka. Projekt Barvám neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

 • Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

  11.5.2018

  Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

 • Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

  7.5.2018

  Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.