FotoST 23 LED, 2018

Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

Dívka České republiky má novou posilu, do týmu nastupuje Dominika Girethová

Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

„Na letišti v Brně na nás byli všichni moc milí. Let proběhl bez jediného problému. Jakmile jsme dorazily do Anglie, na letišti nás čekal autobus, který nás všechny postupně odvážel do hotelů. My jsme bydlely v hotelu Queens Park nedaleko Hyde parku,“ popsala začátek cesty Nelly.

Asi 15 minut cesty pěšky z hotelu se nachází velmi známá ulice plná různých obchodů. „První den jsme navštívily právě tuto ulici a nakupovaly. Druhý den jsme se šly podívat na nejznámější památky Londýna. Prošly jsme Hyde parkem, kde nás uchvátily volně pobíhající veverky, které je možné si pohladit. Došly jsme až k Buckinghemskému paláci, kde jsme se také vyfotily. Potom jsme šly na Parliament Square, na kterém se nachází velká hodinová věž Big Ben, která je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže,“ vylíčila svoje zážitky Nelly.

Cestou zpátky se ještě zastavily u Temže, odkud bylo krásně vidět ruské kolo nazývané London Eye. „Tam jsme nakrmily racky a šly dál. Poslední zastávka byla ve známém obchodním centru Haroods, kde jsme se kochaly těmi nejluxusnějšími značkami jako Gucci, Versace, Louis Vuitton nebo Chanel. Výlet jsme si náramně užily. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto nádhernou výhru celému organizačnímu týmu Dívky České republiky a Letišti Brno,“ dodala.

Fotografie z výletu naší Dívky České republiky Sympatie 2018, Nelly Urbánkové můžete shlédnou zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

  30.7.2018

  Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

 • Do prodeje jdou lístky na finále Dívky a Princezny ČR 2018

  23.7.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.