FotoST 23 LED, 2018

Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

Dívka České republiky má novou posilu, do týmu nastupuje Dominika Girethová

Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

„Na letišti v Brně na nás byli všichni moc milí. Let proběhl bez jediného problému. Jakmile jsme dorazily do Anglie, na letišti nás čekal autobus, který nás všechny postupně odvážel do hotelů. My jsme bydlely v hotelu Queens Park nedaleko Hyde parku,“ popsala začátek cesty Nelly.

Asi 15 minut cesty pěšky z hotelu se nachází velmi známá ulice plná různých obchodů. „První den jsme navštívily právě tuto ulici a nakupovaly. Druhý den jsme se šly podívat na nejznámější památky Londýna. Prošly jsme Hyde parkem, kde nás uchvátily volně pobíhající veverky, které je možné si pohladit. Došly jsme až k Buckinghemskému paláci, kde jsme se také vyfotily. Potom jsme šly na Parliament Square, na kterém se nachází velká hodinová věž Big Ben, která je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže,“ vylíčila svoje zážitky Nelly.

Cestou zpátky se ještě zastavily u Temže, odkud bylo krásně vidět ruské kolo nazývané London Eye. „Tam jsme nakrmily racky a šly dál. Poslední zastávka byla ve známém obchodním centru Haroods, kde jsme se kochaly těmi nejluxusnějšími značkami jako Gucci, Versace, Louis Vuitton nebo Chanel. Výlet jsme si náramně užily. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto nádhernou výhru celému organizačnímu týmu Dívky České republiky a Letišti Brno,“ dodala.

Fotografie z výletu naší Dívky České republiky Sympatie 2018, Nelly Urbánkové můžete shlédnou zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Naše finalistky na Svatebním veletrhu v Brně jako modelky

  28.1.2018

  V neděli 21.ledna 2018 probíhal v Brně Svatební veletrh, kde nechyběl ani úžasný kadeřnický salón MANGO de COCO, který je našim Oficiálním partnerem. Modelkami byly naše finalistky Dívka České republiky 2017, Lucie Lioliasová a Marcela Junová. Děkujeme.

 • Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

  24.1.2018

  Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

 • Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

  23.1.2018

  Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

 • Do týmu Dívka ČR nastupuje nová posila Dominika Girethová

  10.1.2018

  Dívka České republiky 2016 a fitness trenérka Dominika Girethová je novou posilou nejužšího týmu soutěže Dívka České republiky, která se bude starat hlavně o pravidelný pohyb finalistek na každém soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.