FotoST 23 LED, 2018

Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

Dívka České republiky má novou posilu, do týmu nastupuje Dominika Girethová

Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

„Na letišti v Brně na nás byli všichni moc milí. Let proběhl bez jediného problému. Jakmile jsme dorazily do Anglie, na letišti nás čekal autobus, který nás všechny postupně odvážel do hotelů. My jsme bydlely v hotelu Queens Park nedaleko Hyde parku,“ popsala začátek cesty Nelly.

Asi 15 minut cesty pěšky z hotelu se nachází velmi známá ulice plná různých obchodů. „První den jsme navštívily právě tuto ulici a nakupovaly. Druhý den jsme se šly podívat na nejznámější památky Londýna. Prošly jsme Hyde parkem, kde nás uchvátily volně pobíhající veverky, které je možné si pohladit. Došly jsme až k Buckinghemskému paláci, kde jsme se také vyfotily. Potom jsme šly na Parliament Square, na kterém se nachází velká hodinová věž Big Ben, která je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže,“ vylíčila svoje zážitky Nelly.

Cestou zpátky se ještě zastavily u Temže, odkud bylo krásně vidět ruské kolo nazývané London Eye. „Tam jsme nakrmily racky a šly dál. Poslední zastávka byla ve známém obchodním centru Haroods, kde jsme se kochaly těmi nejluxusnějšími značkami jako Gucci, Versace, Louis Vuitton nebo Chanel. Výlet jsme si náramně užily. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto nádhernou výhru celému organizačnímu týmu Dívky České republiky a Letišti Brno,“ dodala.

Fotografie z výletu naší Dívky České republiky Sympatie 2018, Nelly Urbánkové můžete shlédnou zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky jede na plné obrátky

  15.2.2018

  Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

 • Edita Baráková: Vážím si, že mohu být součástí takového projektu

  10.2.2018

  Editka Baráková je členkou týmu Dívky České republiky od samého začátku. Pamatuje si tak první krůčky soutěže v blanenské tělocvičně, i vrchol v napěchovaném Boby centru. Jako choreografka má na starosti přípravu sestav finalistek, ale také veškerých vystoupení.

 • Řekli o soutěži... Michaela Suchá, 3. Dívka České republiky 2017

  7.2.2018

  K soutěži jsem se dostala díky referenci Klárky Melišíkové, která v roce 2015 zvítězila a stala se tak Dívkou České republiky 2015. Líbí se mi myšlenka celé soutěže, a to je propojení sympatických dívek se sportovním nadáním. Vzhledem k tomu, že kromě tance miluji všechny sporty a intenzivně se jim od dětství věnuji, tak všechny nabízené možnosti pro mě byly úžasné a brala jsem je jako další posun ve svém životě.

 • Lucie Lioliasová: Úsměv pomáhá v nečekaných situacích

  4.2.2018

  Druhou Dívkou České republiky 2017 se stala tanečnice na volné noze a manažerka Lucie Lioliasová z Brna. „Co rozhodlo o mém úspěchu? Těžká otázka, ale myslím, že to byla víra ve skutečnost, že jsem schopna to dokázat.“

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.