FotoST 23 LED, 2018

Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

Dívka České republiky má novou posilu, do týmu nastupuje Dominika Girethová

Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

„Na letišti v Brně na nás byli všichni moc milí. Let proběhl bez jediného problému. Jakmile jsme dorazily do Anglie, na letišti nás čekal autobus, který nás všechny postupně odvážel do hotelů. My jsme bydlely v hotelu Queens Park nedaleko Hyde parku,“ popsala začátek cesty Nelly.

Asi 15 minut cesty pěšky z hotelu se nachází velmi známá ulice plná různých obchodů. „První den jsme navštívily právě tuto ulici a nakupovaly. Druhý den jsme se šly podívat na nejznámější památky Londýna. Prošly jsme Hyde parkem, kde nás uchvátily volně pobíhající veverky, které je možné si pohladit. Došly jsme až k Buckinghemskému paláci, kde jsme se také vyfotily. Potom jsme šly na Parliament Square, na kterém se nachází velká hodinová věž Big Ben, která je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže,“ vylíčila svoje zážitky Nelly.

Cestou zpátky se ještě zastavily u Temže, odkud bylo krásně vidět ruské kolo nazývané London Eye. „Tam jsme nakrmily racky a šly dál. Poslední zastávka byla ve známém obchodním centru Haroods, kde jsme se kochaly těmi nejluxusnějšími značkami jako Gucci, Versace, Louis Vuitton nebo Chanel. Výlet jsme si náramně užily. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto nádhernou výhru celému organizačnímu týmu Dívky České republiky a Letišti Brno,“ dodala.

Fotografie z výletu naší Dívky České republiky Sympatie 2018, Nelly Urbánkové můžete shlédnou zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

  13.6.2018

  Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

 • Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

  28.5.2018

  Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

 • Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

  25.5.2018

  Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

 • Míša Suchá: Reálný život není o dokonalosti

  23.5.2018

  Je bezprostřední, sympatická a dokáže si velmi rychle získat svoje okolí. 3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá je holka, kterou rozhodně nepřehlédnete.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.