Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

FotoST 23 LED, 2018

Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

Dívka České republiky má novou posilu, do týmu nastupuje Dominika Girethová

Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

„Na letišti v Brně na nás byli všichni moc milí. Let proběhl bez jediného problému. Jakmile jsme dorazily do Anglie, na letišti nás čekal autobus, který nás všechny postupně odvážel do hotelů. My jsme bydlely v hotelu Queens Park nedaleko Hyde parku,“ popsala začátek cesty Nelly.

Asi 15 minut cesty pěšky z hotelu se nachází velmi známá ulice plná různých obchodů. „První den jsme navštívily právě tuto ulici a nakupovaly. Druhý den jsme se šly podívat na nejznámější památky Londýna. Prošly jsme Hyde parkem, kde nás uchvátily volně pobíhající veverky, které je možné si pohladit. Došly jsme až k Buckinghemskému paláci, kde jsme se také vyfotily. Potom jsme šly na Parliament Square, na kterém se nachází velká hodinová věž Big Ben, která je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže,“ vylíčila svoje zážitky Nelly.

Cestou zpátky se ještě zastavily u Temže, odkud bylo krásně vidět ruské kolo nazývané London Eye. „Tam jsme nakrmily racky a šly dál. Poslední zastávka byla ve známém obchodním centru Haroods, kde jsme se kochaly těmi nejluxusnějšími značkami jako Gucci, Versace, Louis Vuitton nebo Chanel. Výlet jsme si náramně užily. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za tuto nádhernou výhru celému organizačnímu týmu Dívky České republiky a Letišti Brno,“ dodala.

Fotografie z výletu naší Dívky České republiky Sympatie 2018, Nelly Urbánkové můžete shlédnou zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.