Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ČT 16 SRP, 2018

Dívka České republiky 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala obrovský dojem

Dívka České republiky 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala obrovský dojem

Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková. A nevrátila se s prázdnou.

Káťo, prozraď, co pro tebe znamenala účast v Americe?

Soutěž WCOPA byla pro mě obrovským přínosem. Nejen, že jsem díky ní mohla poznat úplně jiný, pro nás opravdu odlišný svět, ale také nasbírat zkušenosti v odvětví modelingu a tance.

Co na tebe udělalo v Los Anegeles největší dojem?

Lhala bych, kdybych nezmínila místní lidi. Jejich otevřenost a optimismus na mě udělaly obrovský dojem. Neznámí lidé na ulici nebo v obchodě si se mnou chtěli povídat a všichni byli opravdu příjemní. Nikde jinde jsem takovou energii zatím nezažila.

Jakých disciplín ses zúčastnila a s jakými výsledky?

První soutěžní den jsem zahajovala s aerobikem, za který jsem získala bronzovou medaili. Největším úspěchem pro mě bylo probojování se až do samotného grandfinále v modelingu. Za kategorii plavky a formální šaty, které jsem měla půjčené ze Svatebního studia Dany Svozílkové, jsem získala zlaté medaile a obrovským úspěchem byla také bronzová medaile za společnou choreografii české a slovenské reprezentace, kterou jsme si maximálně užili.

Program byl určitě velmi nabitý. Přesto, Co všechno si tam stihla navštívit?

Do Ameriky jsme přijeli o pár dní dříve, než začala samotná soutěž, abychom stihli navštívit co nejvíce míst. Mezi ně patřil chodník slávy plný významných hvězd, viděli jsme nápis Hollywood v kopcích, zavítali na pláž v Long Beach, obrovských amerických outletů nebo do Universal studios. Za tyto zážitky děkuji především manželům Hájkovým, kteří se o nás v Americe starali a zprostředkovali nám tyhle krásné výlety.

Na co budeš nejvíce vzpomínat?

Je toho samozřejmě více, ale jsou dvě věci, které mi silně utkvěly v hlavě. Jednou z nich je finálový večer soutěže WCOPA, kde jsem byla spolu s dalšíma dvěma slečnami v rukou profesionálů v daném oboru. A druhou věcí je určitě Universal studios, která nad míru předčila má očekávání. Reálně vypadající hrad v Bradavicích, máslový ležák, burger v Krustyho restauraci, horské dráhy v Jurském parku nebo vláček, který nás zavezl do konkrétních natáčecích studií.

Nějaká zajímavost, veselá historka?

Nevím, jestli je tato historka veselá, ale rozhodně je pro mě nezapomenutelná. Pár minut před mým vystoupením na finále jsem utíkala na podpatcích ze schodů povzbudit mou kamarádku. Bohužel mi podklouzla noha a zlomila jsem si prst na ruce, což jsem zjistila až po příletu domů. Ještě, že jsem na finále jen chodila, a nesoutěžila třeba s aerobikem (smích). Na závěr bych chtěla poděkovat soutěži Dívka České republiky, bez které bych se do Ameriky vůbec nepodívala a neodnášela si tak silné zážitky.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.