PA 22 PRO, 2017

Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Navštívily jsme Evropský parlament, včetně plenárního zasedání, zavítali jsme i na přednášku pana europoslance Tomáše Zdechovského. Po obědě nás čekala návštěva Rady Evropy a poté rozchod v centru Štrasburku, kde jsme mohly obdivovat stránky i nádhernou výzdobu hlavního města Vánoc, jak se Štrasburku říká. Na závěr dne jsme měly večeři v centu města. Druhý den nás čekala prohlídka města Mylhúzy a tamních vánočních trhů,“ uvedla Aneta Kuklínková.

„Návštěvu významných evropských institucí i vánoční Štrasburk jsme si s holkama naplno užily. Lepší vánoční atmosféru jsme snad nikde nasát nemohly. Trhy byly obrovské, Francouzi vřelí a usměvaví a i když nám počasí moc nepřálo, tento obrovský zážitek nám to nepřekazilo. Prošly jsme si i trhy v městě Mylhúzy, kde jsme se svezly na obřím ruském kole. Byl to opravdu skvělý den a zakončení tohoto výletu. Za tento zážitek děkujeme Tomáši Zdechovskému a samozřejmě Dívce České republiky,“ svěřila se Kateřina Procházková.

Její slova bezezbytku potvrdily i Michaela Suchá a Nelly Urbánková. „Užila jsem si každý moment tohoto výletu a ještě jsem si nevybalila věci, a už bych se vrátila zpět,“ usmála se Michala Suchá.  „Nejvíce se mi líbila návštěva Evropského parlamentu, kde jsme na vlastní oči viděly předávání Sacharovovy ceny. Výlet byl skvělý, s holkama jsme se nádherně naladily na Vánoce a moc děkujeme za tuto možnost,“ doplnila Nelly Urbánková.

 Fotogalerie z tohoto zájezdu najdete zde. Video plné zážitků, o které se postarala Michaela Suchá, můžete shlédnout zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

  30.7.2018

  Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

 • Do prodeje jdou lístky na finále Dívky a Princezny ČR 2018

  23.7.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.