PA 22 PRO, 2017

Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Navštívily jsme Evropský parlament, včetně plenárního zasedání, zavítali jsme i na přednášku pana europoslance Tomáše Zdechovského. Po obědě nás čekala návštěva Rady Evropy a poté rozchod v centru Štrasburku, kde jsme mohly obdivovat stránky i nádhernou výzdobu hlavního města Vánoc, jak se Štrasburku říká. Na závěr dne jsme měly večeři v centu města. Druhý den nás čekala prohlídka města Mylhúzy a tamních vánočních trhů,“ uvedla Aneta Kuklínková.

„Návštěvu významných evropských institucí i vánoční Štrasburk jsme si s holkama naplno užily. Lepší vánoční atmosféru jsme snad nikde nasát nemohly. Trhy byly obrovské, Francouzi vřelí a usměvaví a i když nám počasí moc nepřálo, tento obrovský zážitek nám to nepřekazilo. Prošly jsme si i trhy v městě Mylhúzy, kde jsme se svezly na obřím ruském kole. Byl to opravdu skvělý den a zakončení tohoto výletu. Za tento zážitek děkujeme Tomáši Zdechovskému a samozřejmě Dívce České republiky,“ svěřila se Kateřina Procházková.

Její slova bezezbytku potvrdily i Michaela Suchá a Nelly Urbánková. „Užila jsem si každý moment tohoto výletu a ještě jsem si nevybalila věci, a už bych se vrátila zpět,“ usmála se Michala Suchá.  „Nejvíce se mi líbila návštěva Evropského parlamentu, kde jsme na vlastní oči viděly předávání Sacharovovy ceny. Výlet byl skvělý, s holkama jsme se nádherně naladily na Vánoce a moc děkujeme za tuto možnost,“ doplnila Nelly Urbánková.

 Fotogalerie z tohoto zájezdu najdete zde. Video plné zážitků, o které se postarala Michaela Suchá, můžete shlédnout zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

  13.6.2018

  Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

 • Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

  28.5.2018

  Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

 • Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

  25.5.2018

  Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

 • Míša Suchá: Reálný život není o dokonalosti

  23.5.2018

  Je bezprostřední, sympatická a dokáže si velmi rychle získat svoje okolí. 3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá je holka, kterou rozhodně nepřehlédnete.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.