PA 22 PRO, 2017

Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Navštívily jsme Evropský parlament, včetně plenárního zasedání, zavítali jsme i na přednášku pana europoslance Tomáše Zdechovského. Po obědě nás čekala návštěva Rady Evropy a poté rozchod v centru Štrasburku, kde jsme mohly obdivovat stránky i nádhernou výzdobu hlavního města Vánoc, jak se Štrasburku říká. Na závěr dne jsme měly večeři v centu města. Druhý den nás čekala prohlídka města Mylhúzy a tamních vánočních trhů,“ uvedla Aneta Kuklínková.

„Návštěvu významných evropských institucí i vánoční Štrasburk jsme si s holkama naplno užily. Lepší vánoční atmosféru jsme snad nikde nasát nemohly. Trhy byly obrovské, Francouzi vřelí a usměvaví a i když nám počasí moc nepřálo, tento obrovský zážitek nám to nepřekazilo. Prošly jsme si i trhy v městě Mylhúzy, kde jsme se svezly na obřím ruském kole. Byl to opravdu skvělý den a zakončení tohoto výletu. Za tento zážitek děkujeme Tomáši Zdechovskému a samozřejmě Dívce České republiky,“ svěřila se Kateřina Procházková.

Její slova bezezbytku potvrdily i Michaela Suchá a Nelly Urbánková. „Užila jsem si každý moment tohoto výletu a ještě jsem si nevybalila věci, a už bych se vrátila zpět,“ usmála se Michala Suchá.  „Nejvíce se mi líbila návštěva Evropského parlamentu, kde jsme na vlastní oči viděly předávání Sacharovovy ceny. Výlet byl skvělý, s holkama jsme se nádherně naladily na Vánoce a moc děkujeme za tuto možnost,“ doplnila Nelly Urbánková.

 Fotogalerie z tohoto zájezdu najdete zde. Video plné zážitků, o které se postarala Michaela Suchá, můžete shlédnout zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

  23.1.2018

  Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

 • Do týmu Dívka ČR nastupuje nová posila Dominika Girethová

  10.1.2018

  Dívka České republiky 2016 a fitness trenérka Dominika Girethová je novou posilou nejužšího týmu soutěže Dívka České republiky, která se bude starat hlavně o pravidelný pohyb finalistek na každém soustředění.

 • Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

  23.12.2017

  Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

 • Startuje nový ročník soutěže Dívka a Princezna České republiky

  1.12.2017

  Začíná nový, již 9. ročník soutěže Dívka České republiky. Jedná se o originální celorepublikový projekt, který dává příležitost mladým sympatickým slečnám rozvíjet jejich talent a osobní růst. Spojením krásy a sportu se snaží propagovat aktivní životní styl, podněcovat slečny ke zdravému způsobu života a zvyšovat jejich sebedůvěru. V průběhu soutěže přináší do života slečnám více odvahy, pozitivní energie, pokory, úcty a cílevědomosti na cestě za jejich sny.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.