PA 22 PRO, 2017

Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Navštívily jsme Evropský parlament, včetně plenárního zasedání, zavítali jsme i na přednášku pana europoslance Tomáše Zdechovského. Po obědě nás čekala návštěva Rady Evropy a poté rozchod v centru Štrasburku, kde jsme mohly obdivovat stránky i nádhernou výzdobu hlavního města Vánoc, jak se Štrasburku říká. Na závěr dne jsme měly večeři v centu města. Druhý den nás čekala prohlídka města Mylhúzy a tamních vánočních trhů,“ uvedla Aneta Kuklínková.

„Návštěvu významných evropských institucí i vánoční Štrasburk jsme si s holkama naplno užily. Lepší vánoční atmosféru jsme snad nikde nasát nemohly. Trhy byly obrovské, Francouzi vřelí a usměvaví a i když nám počasí moc nepřálo, tento obrovský zážitek nám to nepřekazilo. Prošly jsme si i trhy v městě Mylhúzy, kde jsme se svezly na obřím ruském kole. Byl to opravdu skvělý den a zakončení tohoto výletu. Za tento zážitek děkujeme Tomáši Zdechovskému a samozřejmě Dívce České republiky,“ svěřila se Kateřina Procházková.

Její slova bezezbytku potvrdily i Michaela Suchá a Nelly Urbánková. „Užila jsem si každý moment tohoto výletu a ještě jsem si nevybalila věci, a už bych se vrátila zpět,“ usmála se Michala Suchá.  „Nejvíce se mi líbila návštěva Evropského parlamentu, kde jsme na vlastní oči viděly předávání Sacharovovy ceny. Výlet byl skvělý, s holkama jsme se nádherně naladily na Vánoce a moc děkujeme za tuto možnost,“ doplnila Nelly Urbánková.

 Fotogalerie z tohoto zájezdu najdete zde. Video plné zážitků, o které se postarala Michaela Suchá, můžete shlédnout zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky jede na plné obrátky

  15.2.2018

  Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

 • Edita Baráková: Vážím si, že mohu být součástí takového projektu

  10.2.2018

  Editka Baráková je členkou týmu Dívky České republiky od samého začátku. Pamatuje si tak první krůčky soutěže v blanenské tělocvičně, i vrchol v napěchovaném Boby centru. Jako choreografka má na starosti přípravu sestav finalistek, ale také veškerých vystoupení.

 • Řekli o soutěži... Michaela Suchá, 3. Dívka České republiky 2017

  7.2.2018

  K soutěži jsem se dostala díky referenci Klárky Melišíkové, která v roce 2015 zvítězila a stala se tak Dívkou České republiky 2015. Líbí se mi myšlenka celé soutěže, a to je propojení sympatických dívek se sportovním nadáním. Vzhledem k tomu, že kromě tance miluji všechny sporty a intenzivně se jim od dětství věnuji, tak všechny nabízené možnosti pro mě byly úžasné a brala jsem je jako další posun ve svém životě.

 • Lucie Lioliasová: Úsměv pomáhá v nečekaných situacích

  4.2.2018

  Druhou Dívkou České republiky 2017 se stala tanečnice na volné noze a manažerka Lucie Lioliasová z Brna. „Co rozhodlo o mém úspěchu? Těžká otázka, ale myslím, že to byla víra ve skutečnost, že jsem schopna to dokázat.“

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.