Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PA 22 PRO, 2017

Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

Videoklip Dívka a Princezna České republiky 2017

Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

„Navštívily jsme Evropský parlament, včetně plenárního zasedání, zavítali jsme i na přednášku pana europoslance Tomáše Zdechovského. Po obědě nás čekala návštěva Rady Evropy a poté rozchod v centru Štrasburku, kde jsme mohly obdivovat stránky i nádhernou výzdobu hlavního města Vánoc, jak se Štrasburku říká. Na závěr dne jsme měly večeři v centu města. Druhý den nás čekala prohlídka města Mylhúzy a tamních vánočních trhů,“ uvedla Aneta Kuklínková.

„Návštěvu významných evropských institucí i vánoční Štrasburk jsme si s holkama naplno užily. Lepší vánoční atmosféru jsme snad nikde nasát nemohly. Trhy byly obrovské, Francouzi vřelí a usměvaví a i když nám počasí moc nepřálo, tento obrovský zážitek nám to nepřekazilo. Prošly jsme si i trhy v městě Mylhúzy, kde jsme se svezly na obřím ruském kole. Byl to opravdu skvělý den a zakončení tohoto výletu. Za tento zážitek děkujeme Tomáši Zdechovskému a samozřejmě Dívce České republiky,“ svěřila se Kateřina Procházková.

Její slova bezezbytku potvrdily i Michaela Suchá a Nelly Urbánková. „Užila jsem si každý moment tohoto výletu a ještě jsem si nevybalila věci, a už bych se vrátila zpět,“ usmála se Michala Suchá.  „Nejvíce se mi líbila návštěva Evropského parlamentu, kde jsme na vlastní oči viděly předávání Sacharovovy ceny. Výlet byl skvělý, s holkama jsme se nádherně naladily na Vánoce a moc děkujeme za tuto možnost,“ doplnila Nelly Urbánková.

 Fotogalerie z tohoto zájezdu najdete zde. Video plné zážitků, o které se postarala Michaela Suchá, můžete shlédnout zde.

 

 

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.