Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

SO 25 SRP, 2018

Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

Barvám Neutečeš si užily všechny finalistky i organizační tým.

Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

„Holky předvedly na pódiu jednu ze svých choreografií a pak si pod vedením ředitelky a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové připravily pro všechny přítomné rozcvičku. Samotný běh byl tentokrát docela náročný, obrovská vedra, která v posledních týdnech panovala, nám dala pořádně zabrat,“ svěřil se manažer soutěže Pavel Šmerda.

I přesto si to všichni v Pardubicích maximálně užili. „Akce Barvám neutečeš byla bombová! Asi nejvíc mě bavilo dělat rozcvičku před během, namotivovat všechny běžce a dát jim energii. Samotný běh jsem si taky užila, protože jsme běželi ve skupince a prožili jsme tak krásny barevný dem,“ svěřila se jedna z finalistek Nikča Lacková, která také natočila z akce speciální video (VLOG - Barvám neutečeš a soustředění Dívky České republiky), které můžete shlédnou ZDE.

Finálový galavečer soutěže Dívka a Princezna České republiky se uskuteční ve středu 26. 9. 2018 v Zoner BOBYHALL v Brně, předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive.

O fotografie se postaral fotograf David Podrabský. Fotogalerii z této akce můžete zhlédnout ZDE.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.