SO 25 SRP, 2018

Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

Barvám Neutečeš si užily všechny finalistky i organizační tým.

Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

„Holky předvedly na pódiu jednu ze svých choreografií a pak si pod vedením ředitelky a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové připravily pro všechny přítomné rozcvičku. Samotný běh byl tentokrát docela náročný, obrovská vedra, která v posledních týdnech panovala, nám dala pořádně zabrat,“ svěřil se manažer soutěže Pavel Šmerda.

I přesto si to všichni v Pardubicích maximálně užili. „Akce Barvám neutečeš byla bombová! Asi nejvíc mě bavilo dělat rozcvičku před během, namotivovat všechny běžce a dát jim energii. Samotný běh jsem si taky užila, protože jsme běželi ve skupince a prožili jsme tak krásny barevný dem,“ svěřila se jedna z finalistek Nikča Lacková, která také natočila z akce speciální video (VLOG - Barvám neutečeš a soustředění Dívky České republiky), které můžete shlédnou ZDE.

Finálový galavečer soutěže Dívka a Princezna České republiky se uskuteční ve středu 26. 9. 2018 v Zoner BOBYHALL v Brně, předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketlive.

O fotografie se postaral fotograf David Podrabský. Fotogalerii z této akce můžete zhlédnout ZDE.

Novinky a aktuality

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.