PO 07 KVĚ, 2018

Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám neutečeš

Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám Neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

Finalistky Natálie Kočendová a Barbora Hošková se zapojily nejen do rozcvičky účastníků, ale společně s týmem se postavily i na start a zvládly pětikilometrový běh. A s nimi i několik tisíc dalších nadšenců. „Moc jsem si to užila, protože jsem na takové akci ještě nikdy nebyla. Tým Dívky České republiky je úplně boží, takže k tomu nejde napsat nic jiného, než že to bylo boží,“ smála se v cíli Bára Hošková. Premiéru na Barvách měla i Natálie Kočendová. „Musím říct, že mě akce velmi mile překvapila a hned bych si to zopakovala. Všichni, celý tým, jsme to zvládli a neskutečně užili. Za tu možnost bych mockrát chtěla poděkovat týmu Dívky České republiky a také Barvám Neutečeš,“ uvedla Natálka.

Projekt Barvám Neutečeš pokračuje v sobotu 12. května v Praze. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný skvělé zábavy, tak přijďte. Dívka České republiky tam bude zase!

Fotografie z této akce, které zajistil Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

Novinky a aktuality

 • David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

  18.5.2018

  Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dalšího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

 • Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

  14.5.2018

  A zase to byla pecka. Projekt Barvám neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

 • Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

  11.5.2018

  Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

 • Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

  7.5.2018

  Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.