PO 07 KVĚ, 2018

Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám neutečeš

Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám Neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

Finalistky Natálie Kočendová a Barbora Hošková se zapojily nejen do rozcvičky účastníků, ale společně s týmem se postavily i na start a zvládly pětikilometrový běh. A s nimi i několik tisíc dalších nadšenců. „Moc jsem si to užila, protože jsem na takové akci ještě nikdy nebyla. Tým Dívky České republiky je úplně boží, takže k tomu nejde napsat nic jiného, než že to bylo boží,“ smála se v cíli Bára Hošková. Premiéru na Barvách měla i Natálie Kočendová. „Musím říct, že mě akce velmi mile překvapila a hned bych si to zopakovala. Všichni, celý tým, jsme to zvládli a neskutečně užili. Za tu možnost bych mockrát chtěla poděkovat týmu Dívky České republiky a také Barvám Neutečeš,“ uvedla Natálka.

Projekt Barvám Neutečeš pokračuje v sobotu 12. května v Praze. Pokud nemáte ještě program, chcete si užít den plný skvělé zábavy, tak přijďte. Dívka České republiky tam bude zase!

Fotografie z této akce, které zajistil Pavel Šmerda, můžete shlédnout ZDE.

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.