Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 16 ČEV, 2018

Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

„Jsme zase o kousek blíž finále. Moc se těším,“ svěřila se po soustředění ředitelka soutěže Aneta Kuklínková. V Lysicích našli všichni jako vždy příjemné zázemí a ideální podmínky pro přípravu. „Holky mají za sebou náročný program, ale zvládly ho skvěle. Jako odměnu si užily hudební večírek s Falconem, kde divákům předvedly nejen svoje disciplíny a promenádu v plavkách, ale na závěr si i zazpívaly a pořádně to rozjely,“ doplnil Pavel Šmerda, který má v soutěži na starosti PR a organizační záležitosti.

Stejně jako vždy doprovodil na soustředění osmičku finalistek, Báru Hoškovou, Nikču Lackovou, Hanku Cermanovou, Natálii Kočendovou, Katku Kučerovou, Natálii Kočařovou, Sabrinu Múčkovou a Sáru Lahodovou, organizační tým. Kromě ředitelky soutěže Anety Kuklínkové, produkční Denisy Biskupové a manažera soutěže Pavla Šmerdy i skvělá choreografka Editka Baráková, vtipem hýřící fotograf David Podrabský, pohotový kameraman Michael Weisser i nový člen týmu, kameraman Miroslav Hill, který se postaral právě o natočení zmíněného videoklipu, který bude mít premiéru na finálovém galavečeru. „Všem děkuji. Odvedli skvělou práci,“ vzkázala produkční soutěže Denisa Biskupová.

Závěrečné soustředění čeká finalistky od 15. do 18. srpna v Hotelu Zámecká Sýpka v Blansku, na závěr soustředění se zúčastní akce Barvám neutečeš v Pardubicích. Finálový galavečer soutěže se uskuteční ve středu 26. 9. 2018 v Zoner BOBYHALL v Brně, předprodej vstupenek začne v nejbližších dnech v prodejní síti Ticketlive.

Na fotografie ze soustředění se můžete podívat ZDE.

Za článek děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.