PO 16 ČEV, 2018

Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

„Jsme zase o kousek blíž finále. Moc se těším,“ svěřila se po soustředění ředitelka soutěže Aneta Kuklínková. V Lysicích našli všichni jako vždy příjemné zázemí a ideální podmínky pro přípravu. „Holky mají za sebou náročný program, ale zvládly ho skvěle. Jako odměnu si užily hudební večírek s Falconem, kde divákům předvedly nejen svoje disciplíny a promenádu v plavkách, ale na závěr si i zazpívaly a pořádně to rozjely,“ doplnil Pavel Šmerda, který má v soutěži na starosti PR a organizační záležitosti.

Stejně jako vždy doprovodil na soustředění osmičku finalistek, Báru Hoškovou, Nikču Lackovou, Hanku Cermanovou, Natálii Kočendovou, Katku Kučerovou, Natálii Kočařovou, Sabrinu Múčkovou a Sáru Lahodovou, organizační tým. Kromě ředitelky soutěže Anety Kuklínkové, produkční Denisy Biskupové a manažera soutěže Pavla Šmerdy i skvělá choreografka Editka Baráková, vtipem hýřící fotograf David Podrabský, pohotový kameraman Michael Weisser i nový člen týmu, kameraman Miroslav Hill, který se postaral právě o natočení zmíněného videoklipu, který bude mít premiéru na finálovém galavečeru. „Všem děkuji. Odvedli skvělou práci,“ vzkázala produkční soutěže Denisa Biskupová.

Závěrečné soustředění čeká finalistky od 15. do 18. srpna v Hotelu Zámecká Sýpka v Blansku, na závěr soustředění se zúčastní akce Barvám neutečeš v Pardubicích. Finálový galavečer soutěže se uskuteční ve středu 26. 9. 2018 v Zoner BOBYHALL v Brně, předprodej vstupenek začne v nejbližších dnech v prodejní síti Ticketlive.

Na fotografie ze soustředění se můžete podívat ZDE.

Za článek děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

  30.7.2018

  Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

 • Do prodeje jdou lístky na finále Dívky a Princezny ČR 2018

  23.7.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.