Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PA 22 ČER, 2018

Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

„Program byl velmi nabitý. Finalistky nacvičovaly úvodní společnou choreografii, chůzi na podpatcích, svoje volné disciplíny, čekaly na ně trampolínky, ale také focení profilových fotografií v nádherné zahradě Státního zámku v Lysicích. Budou krásné a máte se na co těšit,“ slíbila s úsměvem na rtech produkční soutěže Denisa Biskupová.

Došlo i na přednášku Martina Másilka na téma socionika a Dominiky Girethové o zdravém stavování, finalistky si užily relaxaci ve wellness, ranní výběh do přírody, cvičení nebo zábavné týmové hry, při kterých prokázaly, jak dokáží vystoupit ze své komfortní zóny.  Pozdravit je přijel také jeden z porotců finále, fotbalista Petr Švancara.

„Soustředění bylo naprosto luxusní. Všechny finalistky, ale také členové organizačního týmu - Denča, Anetka, Kačka, Domča, Editka, David, Michael i Daniel odvedli skvělou práci.  Zapomenout nesmím ani na kadeřnice a vizážistky. Děkuji všem,“ doplnil Pavel Šmerda, který má v soutěži na starosti organizační záležitosti, obchod a PR. 

Děkujeme Hotelu Sladovna za zajištění soustředění a za veškeré služby, které jsme mohli využívat. Bylo o nás jako vždy postaráno na více než sto procent. Další soustředění čeká Dívky už za necelé tři týdny v Hotelu Lysice. Finálový galavečer soutěže je na programu ve středu 26. září 2018 v Boby centru v Brně. Už brzy bude zahájen předprodej vstupenek.

Fotografie z tohoto soustředění, o které se postaral fotograf David Podrabský, můžete shlédnout ZDE.

Finalistky Dívky České republiky 2018:

Barbora Hošková (Zábřeh na Moravě)

Nikol Lacková (Litoměřice)

Hana Cermanová (Liberec)

Natálie Kočendová (Karviná)

Kateřina Kučerová (Šumperk)

Natálie Kočařová (Prostějov)

Sabrina Múčková (Veselí nad Moravou)

Sára Lahodová (Brno)

Novinky a aktuality

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.