PA 22 ČER, 2018

Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

„Program byl velmi nabitý. Finalistky nacvičovaly úvodní společnou choreografii, chůzi na podpatcích, svoje volné disciplíny, čekaly na ně trampolínky, ale také focení profilových fotografií v nádherné zahradě Státního zámku v Lysicích. Budou krásné a máte se na co těšit,“ slíbila s úsměvem na rtech produkční soutěže Denisa Biskupová.

Došlo i na přednášku Martina Másilka na téma socionika a Dominiky Girethové o zdravém stavování, finalistky si užily relaxaci ve wellness, ranní výběh do přírody, cvičení nebo zábavné týmové hry, při kterých prokázaly, jak dokáží vystoupit ze své komfortní zóny.  Pozdravit je přijel také jeden z porotců finále, fotbalista Petr Švancara.

„Soustředění bylo naprosto luxusní. Všechny finalistky, ale také členové organizačního týmu - Denča, Anetka, Kačka, Domča, Editka, David, Michael i Daniel odvedli skvělou práci.  Zapomenout nesmím ani na kadeřnice a vizážistky. Děkuji všem,“ doplnil Pavel Šmerda, který má v soutěži na starosti organizační záležitosti, obchod a PR. 

Děkujeme Hotelu Sladovna za zajištění soustředění a za veškeré služby, které jsme mohli využívat. Bylo o nás jako vždy postaráno na více než sto procent. Další soustředění čeká Dívky už za necelé tři týdny v Hotelu Lysice. Finálový galavečer soutěže je na programu ve středu 26. září 2018 v Boby centru v Brně. Už brzy bude zahájen předprodej vstupenek.

Fotografie z tohoto soustředění, o které se postaral fotograf David Podrabský, můžete shlédnout ZDE.

Finalistky Dívky České republiky 2018:

Barbora Hošková (Zábřeh na Moravě)

Nikol Lacková (Litoměřice)

Hana Cermanová (Liberec)

Natálie Kočendová (Karviná)

Kateřina Kučerová (Šumperk)

Natálie Kočařová (Prostějov)

Sabrina Múčková (Veselí nad Moravou)

Sára Lahodová (Brno)

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.