Dívka České republiky 2017

Akce se koná pod záštitou místostarosty města Blanska Jiřího Crhy a poslance Evropského parlamentu Tomáše Zdechovského.

Fotogalerie
...aneb dokumentace toho, co jsme prožili

Dívka ČR 2017 - 3. soustředění Hotel Sladovna, Černá Hora

Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem, který se uskuteční ve středu 27. 9. 2017 od 19.30 hodin v Bobycentru v Brně, absolvovaly finalistky soutěže Dívka České republiky. Osm krásných dívek spolu s organizačním týmem přivítal Hotel Sladovna v Černé Hoře. A jak je na tomto místě zvykem, o všechny bylo královsky postaráno. Vzácným hostem soustředění byl europoslanec Tomáš Zdechovský, který letošní ročník zaštiťuje.

Dívka ČR 2017 - 2. soustředění (Hotel Lidový dům, Lysice)

Finalistky mají za sebou už i druhé soustředění, které probíhalo v krásném Hotelu Lidový dům v Lysicích v termínu 12.-14. 7. 2017. Kromě nácviku choreografií je čekala zkouška sportovních dresů, oblečení značky MET, plavek, focení profi fotografií, školení Socioniky a mnoho dalšího. Za fotografie děkumeme Davidu Podrabskému.

Dívka ČR 2017 - 1. soustředění (Hotel Zámecká Sýpka, Blansko)

Osmička finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České repuliky se sešla na svém prvním soustředění. Krásné sportovkyně zavítaly na tři dny do hotelu Zámecká sýpka v Blansku.

Semifinále Dívka České republiky 2017

Tanečnice a baletka z Brna, motorkářka z Rosic, aerobička z Chotěboře a z Frýdku-Místku. Tyto a další děvčata se probojovala do finále soutěže Dívka České republiky - Hledáme sympatickou sportující slečnu. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, talent a zajímavý životní příběh. Abmasadory soutěže jsou zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvák Pavel Callta, herečka Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) a fotbalista Petr Švancara. Foto: David Podrabský a Bronislav Šmatera

Tisková konference Dívka ČR 2017

Nový ročník Dívky a Princezny České republiky odstartoval v Praze ve velkém stylu. Patroni letošního ročníku soutěže Princezna a Dívka České republiky herečka a fotografka Andrea Růžičková, zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvák Pavel Callta a fotbalista Petr Švancara odstartovali v úterý 28. 2.2017 v Eco Salonu Rolland v Praze nový ročník této soutěže. Na tiskové konferenci, které se zúčastnila velká spousta novinářů, nechyběli ani organizátoři soutěže a úspěšné účastnice loňského ročníku.

Vítězky Dívky ČR 2016 ve Štrasburku

Tři nejlepší finalistky letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016, Dominika Girethová, Kateřina Havlíková a Natálie Pilná strávily 12. – 15. Prosince 2016 ve Štrasburku. Tam je čekala návštěva Evropského parlamentu, budovy Rady Evropy, prohlídka muzea hraček a řada dalších zajímavých setkání. Za zprostředkování zájezdu děkujeme panu europoslanci Tomáši Zdechovskému.

Finálový galavečer Dívka ČR 2016

V jedinečném prostředí Laser Show Hall brněnského Boby centra vyvrcholil finálový galavečer již sedmého ročníku soutěže Dívka a Princezna České republiky 2016. Soutěž, která nese podtitul "Hledáme sympatickou sportující slečnu" se od ostatních soutěží krásy liší tím, že se do ní mohou přihlásit aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí jejich života. Na finálovém galavečeru se v průběhu večera představilo celkem osm dívek a šest princezen.
Svůj sen stát se Dívkou České republiky 2016 si splnila Dominika Girethová, na druhém místě se umístila Kateřina Havlíková a na třetím místě skončila Natálie Pilná. Titul Dívka České republiky Sympatie si odnesla Nikola Dorková.

Den pro děti Nemocnice Blansko 2016

V sobotu 3. září se konal v areálu blanenské nemocnice již sedmý ročník Dne pro děti, kde vystoupily také finalistky soutěže Princezna a Dívka České republiky 2016. Stejně jako předchozí ročníky, i ten letošní vyšlo počasí na jedničku. Takřka letní teploty a obloha bez mráčku v kombinaci s bohatým programem na pódiu i v celém areálu nemocnice přilákaly rekordní počet více než dvou tisíc návštěvníků.

Třetí soustředění Dívka ČR 2016

V krásném Hotelu Zámecká sýpka v Blansku se ve středu 17. 8. 2016 sešla osmička finalistek soutěže Dívka České republiky na závěrečném soustředění před finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. 9. od 19.30 v Boby centru v Brně. Dívky čekaly především nácviky choreografií, natáčení videoklipu, ale také přednášky o osobním rozvoji a návšteva Boby centra, které je dějištěm finálového galavečera. Mimo to absolvovaly také turnaj v bowlingu a v sobotu si poměřily své síly s ostatními posádkami dračích lodí na přehradě Křetínka v Letovicích. Za fotografie děkujeme Davidu Podrabskému.

Druhé soustředění Dívka ČR 2016

V krásném Hotelu Lidový dům v Lysicích se v termínu 20. - 22. 7. 2016 konalo již druhé soustředění finalistek soutěže Dívka České republiky, ve které soutěží sportovně a pohybově nadané slečny ve věku 16 –22 let. Finalistky čekal opět náročný program. První den čekal dívky nácvik choreografií na finálový večer a focení prezentačních fotografií pro hlasování. Druhý den se nesl opět v nácviku choreografií stejně jako páteční den. Ve čtvrtek večer si také vyzkoušely malou generální zkoušku v rámci Hudebního večera s Falconem v Zámecké restauraci v Lysicích, kde předvedly nejen své volné disciplíny, ale také přehlídku plavek. Video: David Podrabský

Semifinále Dívka České republiky 2016

Fotografie ze semifinálového kola Dívka České republiky 2016, které se konalo ve čtvrtek 21.4.2016 v krásném prostředí Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde budou finalistky trávit také jedno z přípravných soustředění na finálový večer. Ten se uskuteční v úterý 27.9.2016 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně. Za fotografie děkujeme Veronice Pernicové.

Dívka České republiky v Dobrém ránu na ČT

Fotogalerie z vysílání pořadu Dobré ráno v České televizi, které proběhlo 3. března 2016. Hlavním hostem byla herečka a patronka letošního ročníku soutěže Dívka a Princezna České republiky Andrea Kerestešová, která v jednom ze svých vstupů odpovídala i na otázky k Dívce České republiky.

Novinky a aktuality

 • Novou Dívkou České republiky 2017 je Kateřina Procházková

  3.10.2017

  Osmnáctiletá studentka gymnázia z Frýdku-Místku Kateřina Procházková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Laser show hall Boby centra v Brně.

 • Finalistky Dívky ČR se na finále připravovaly v Hotelu Sladovna

  3.9.2017

  Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem, který se uskuteční ve středu 27. 9. 2017 od 19.30 hodin v Boby centru v Brně, absolvovaly finalistky soutěže Dívka České republiky. Osm krásných dívek spolu s organizačním týmem přivítal Hotel Sladovna v Černé Hoře. A jak je na tomto místě zvykem, o všechny bylo královsky postaráno. Vzácným hostem soustředění byl europoslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem akce svoji záštitu.

 • Soustředění v Lysicích a finalistky Dívky poprvé před veřejností

  27.7.2017

  Druhé soustředění mají za sebou finalistky soutěže Dívka České republiky. Tentokrát dorazily do Hotelu Lysice. A stejně jako to červnové v Blansku, i toto se neslo v úžasné atmosféře a ve výborné náladě.

 • Dominika Girethová, Dívka České republiky 2016 o Americe

  27.7.2017

  Dívka České republiky 2016, Dominika Girethová byla úspěšně reprezentovat naši soutěž a celou Českou republiky na Celosvětové soutěži v interpretačním umění v Hollywoodu. Jaké zážitky si z Ameriky odvezla si můžete přečíst v následujícím článků, který je psaný jejími slovy.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

Aerobic-Shop.cz  Digitor Mon Cereal Snack
Svatební studio Dany Svozílkové Nowa Taxi Áňa


Hopa Group
DB Angel Production Jihomoravský Kraj HCA Brno
Socionika

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

PARTNEŘI

SOS as

TAMTAM Agentura

Zahradnictví Koupý

Moraviaflor

POSH me Angel's Secret Práce.tips
Socionika Klub Jiizdaarna Studio Edit

ZPMVČR

EP4you Multisport Multisport eventphoto.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 8. ročníku soutěže Dívka České republiky (2017) byla ukončena.