Dívka České republiky 2017

Akce se koná pod záštitou místostarosty města Blanska Jiřího Crhy a poslance Evropského parlamentu Tomáše Zdechovského.

Fotogalerie
...aneb dokumentace toho, co jsme prožili

Tisková konference Dívka ČR 2017

Nový ročník Dívky a Princezny České republiky odstartoval v Praze ve velkém stylu. Patroni letošního ročníku soutěže Princezna a Dívka České republiky herečka a fotografka Andrea Růžičková, zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvák Pavel Callta a fotbalista Petr Švancara odstartovali v úterý 28. 2.2017 v Eco Salonu Rolland v Praze nový ročník této soutěže. Na tiskové konferenci, které se zúčastnila velká spousta novinářů, nechyběli ani organizátoři soutěže a úspěšné účastnice loňského ročníku.

Vítězky Dívky ČR 2016 ve Štrasburku

Tři nejlepší finalistky letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016, Dominika Girethová, Kateřina Havlíková a Natálie Pilná strávily 12. – 15. Prosince 2016 ve Štrasburku. Tam je čekala návštěva Evropského parlamentu, budovy Rady Evropy, prohlídka muzea hraček a řada dalších zajímavých setkání. Za zprostředkování zájezdu děkujeme panu europoslanci Tomáši Zdechovskému.

Finálový galavečer Dívka ČR 2016

V jedinečném prostředí Laser Show Hall brněnského Boby centra vyvrcholil finálový galavečer již sedmého ročníku soutěže Dívka a Princezna České republiky 2016. Soutěž, která nese podtitul "Hledáme sympatickou sportující slečnu" se od ostatních soutěží krásy liší tím, že se do ní mohou přihlásit aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí jejich života. Na finálovém galavečeru se v průběhu večera představilo celkem osm dívek a šest princezen.
Svůj sen stát se Dívkou České republiky 2016 si splnila Dominika Girethová, na druhém místě se umístila Kateřina Havlíková a na třetím místě skončila Natálie Pilná. Titul Dívka České republiky Sympatie si odnesla Nikola Dorková.

Den pro děti Nemocnice Blansko 2016

V sobotu 3. září se konal v areálu blanenské nemocnice již sedmý ročník Dne pro děti, kde vystoupily také finalistky soutěže Princezna a Dívka České republiky 2016. Stejně jako předchozí ročníky, i ten letošní vyšlo počasí na jedničku. Takřka letní teploty a obloha bez mráčku v kombinaci s bohatým programem na pódiu i v celém areálu nemocnice přilákaly rekordní počet více než dvou tisíc návštěvníků.

Třetí soustředění Dívka ČR 2016

V krásném Hotelu Zámecká sýpka v Blansku se ve středu 17. 8. 2016 sešla osmička finalistek soutěže Dívka České republiky na závěrečném soustředění před finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. 9. od 19.30 v Boby centru v Brně. Dívky čekaly především nácviky choreografií, natáčení videoklipu, ale také přednášky o osobním rozvoji a návšteva Boby centra, které je dějištěm finálového galavečera. Mimo to absolvovaly také turnaj v bowlingu a v sobotu si poměřily své síly s ostatními posádkami dračích lodí na přehradě Křetínka v Letovicích. Za fotografie děkujeme Davidu Podrabskému.

Druhé soustředění Dívka ČR 2016

V krásném Hotelu Lidový dům v Lysicích se v termínu 20. - 22. 7. 2016 konalo již druhé soustředění finalistek soutěže Dívka České republiky, ve které soutěží sportovně a pohybově nadané slečny ve věku 16 –22 let. Finalistky čekal opět náročný program. První den čekal dívky nácvik choreografií na finálový večer a focení prezentačních fotografií pro hlasování. Druhý den se nesl opět v nácviku choreografií stejně jako páteční den. Ve čtvrtek večer si také vyzkoušely malou generální zkoušku v rámci Hudebního večera s Falconem v Zámecké restauraci v Lysicích, kde předvedly nejen své volné disciplíny, ale také přehlídku plavek. Video: David Podrabský

Semifinále Dívka České republiky 2016

Fotografie ze semifinálového kola Dívka České republiky 2016, které se konalo ve čtvrtek 21.4.2016 v krásném prostředí Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde budou finalistky trávit také jedno z přípravných soustředění na finálový večer. Ten se uskuteční v úterý 27.9.2016 od 19:30 hodin v Boby centru v Brně. Za fotografie děkujeme Veronice Pernicové.

Dívka České republiky v Dobrém ránu na ČT

Fotogalerie z vysílání pořadu Dobré ráno v České televizi, které proběhlo 3. března 2016. Hlavním hostem byla herečka a patronka letošního ročníku soutěže Dívka a Princezna České republiky Andrea Kerestešová, která v jednom ze svých vstupů odpovídala i na otázky k Dívce České republiky.

Novinky a aktuality

 • Dívka je pro mě více než projekt, říká ředitel Hotelu Sladovna

  31.5.2017

  Ředitel Hotelu Sladovna Černá Hora Aleš Hauzar je srdečný a bezprostřední člověk. S Dívkou České republiky spolupracuje téměř od začátku. Pobyty finalistek v Černé Hoře patří vždy oprávněně k největším zážitkům soutěžících.

 • Rozhovor s majitelkou salónu MANGO de COCO, Markétou Matuškovou

  9.5.2017

  Markéta Matušková je členkou týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získala pevné místo. Pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru. Majitelka salónu MANGO de COCO v Brně je prvním z partnerů soutěže, kterého jsme vyzpovídali.

 • Známe osmičku finalistek Dívky České republiky 2017

  29.4.2017

  Tanečnice a baletka z Brna, motorkářka z Rosic, aerobička z Chotěboře a z Frýdku-Místku. Tyto a další děvčata se probojovala do finále soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu. 

 • Dívka České republiky už zná semifinalistky

  20.4.2017

  V Penzionu U tří volů v Býkovicích se v pondělí 17. dubna konal předvýběr semifinalistek soutěže Dívka a Princezna České republiky. „Z 94 přihlášených dívek jsme vybrali 46, ze 47 přihlášených princezen 20,“ prozradila ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

Aerobic-Shop.cz  Digitor Mon Cereal Snack
Svatební studio Dany Svozílkové Nowa Taxi Cvič s námi


Hopa Group

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

PARTNEŘI

SOS as

TAMTAM Agentura

Svatby podle Katy Zahradnictví Koupý

Moraviaflor

POSH me Angel's Secret Práce.tips
Socionika Klub Jiizdaarna Studio Edit

ZPMVČR

Socionika

Registrace

Registrace

Registrace do 8. ročníku soutěže Dívka České republiky (2017) byla ukončena.