Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ST 24 LED, 2018

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

Prozraďte, co jste si dnes pro Dívku České republiky připravil?

Několikahodinový seminář, kde jsem účastníkům, alespoň doufám, předal dostatečnou inspiraci, aby se byli schopní sami postavit na vlastní nohy a rozuměli principům jak dělat byznys.

Jaký máte ze semináře pocit?

Poznal jsem skvělý tým. Byť se všichni vzájemně neznali, měli úžasné a kreativní myšlení, zájem o zlepšování a osobní rozvoj.

Připomeňte, jak vznikla Vaše spolupráce s projektem Dívka České republiky?

Spojilo se více věcí dohromady. V roce 2015 jsem se byl podívat na finálovém galavečeru, do projektu vstoupil Dan Konečný, kterého znám dlouho, a když se to spojilo s nadšením Anetky Kuklínkové  a Denisky Biskupové, nebylo co řešit.

Co od spolupráce očekáváte?

Chci podpořit mladé lidi, aby si plnili svoje sny a cíle. To mě naplňuje.

Máte recept na to, jak být v životě úspěšný?

Když se člověk věnuje práci poctivě, myslí to upřímně a dělá věci, které má, úspěch se vždy dostaví. A ještě jeden faktor. Pomoc. Čím více je člověk schopný pomáhat druhým, tím více se mu to vrací v dobrém.

Kdo je Martin Kolenička ve zkratce..

Výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy začal již v roce 1997 v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000. Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Pobočku v Brně založil Martin Kolenička v roce 2011. „Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky,“ uvedl Martin Kolenička.

Fotografie ze semináře můžete shlédnout zde.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.