ST 24 LED, 2018

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

Prozraďte, co jste si dnes pro Dívku České republiky připravil?

Několikahodinový seminář, kde jsem účastníkům, alespoň doufám, předal dostatečnou inspiraci, aby se byli schopní sami postavit na vlastní nohy a rozuměli principům jak dělat byznys.

Jaký máte ze semináře pocit?

Poznal jsem skvělý tým. Byť se všichni vzájemně neznali, měli úžasné a kreativní myšlení, zájem o zlepšování a osobní rozvoj.

Připomeňte, jak vznikla Vaše spolupráce s projektem Dívka České republiky?

Spojilo se více věcí dohromady. V roce 2015 jsem se byl podívat na finálovém galavečeru, do projektu vstoupil Dan Konečný, kterého znám dlouho, a když se to spojilo s nadšením Anetky Kuklínkové  a Denisky Biskupové, nebylo co řešit.

Co od spolupráce očekáváte?

Chci podpořit mladé lidi, aby si plnili svoje sny a cíle. To mě naplňuje.

Máte recept na to, jak být v životě úspěšný?

Když se člověk věnuje práci poctivě, myslí to upřímně a dělá věci, které má, úspěch se vždy dostaví. A ještě jeden faktor. Pomoc. Čím více je člověk schopný pomáhat druhým, tím více se mu to vrací v dobrém.

Kdo je Martin Kolenička ve zkratce..

Výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy začal již v roce 1997 v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000. Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Pobočku v Brně založil Martin Kolenička v roce 2011. „Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky,“ uvedl Martin Kolenička.

Fotografie ze semináře můžete shlédnout zde.

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky jede na plné obrátky

  15.2.2018

  Zhodnocení uplynulého ročníku, ale hlavně cíle, vize, plány a novinky na ročník 2018. To vše bylo náplní setkání nejužšího organizačního týmu soutěže Dívka České republiky, které se konalo v únoru krásném Hotelu Sladovna Černá Hora.

 • Edita Baráková: Vážím si, že mohu být součástí takového projektu

  10.2.2018

  Editka Baráková je členkou týmu Dívky České republiky od samého začátku. Pamatuje si tak první krůčky soutěže v blanenské tělocvičně, i vrchol v napěchovaném Boby centru. Jako choreografka má na starosti přípravu sestav finalistek, ale také veškerých vystoupení.

 • Řekli o soutěži... Michaela Suchá, 3. Dívka České republiky 2017

  7.2.2018

  K soutěži jsem se dostala díky referenci Klárky Melišíkové, která v roce 2015 zvítězila a stala se tak Dívkou České republiky 2015. Líbí se mi myšlenka celé soutěže, a to je propojení sympatických dívek se sportovním nadáním. Vzhledem k tomu, že kromě tance miluji všechny sporty a intenzivně se jim od dětství věnuji, tak všechny nabízené možnosti pro mě byly úžasné a brala jsem je jako další posun ve svém životě.

 • Lucie Lioliasová: Úsměv pomáhá v nečekaných situacích

  4.2.2018

  Druhou Dívkou České republiky 2017 se stala tanečnice na volné noze a manažerka Lucie Lioliasová z Brna. „Co rozhodlo o mém úspěchu? Těžká otázka, ale myslím, že to byla víra ve skutečnost, že jsem schopna to dokázat.“

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.