ST 24 LED, 2018

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

Prozraďte, co jste si dnes pro Dívku České republiky připravil?

Několikahodinový seminář, kde jsem účastníkům, alespoň doufám, předal dostatečnou inspiraci, aby se byli schopní sami postavit na vlastní nohy a rozuměli principům jak dělat byznys.

Jaký máte ze semináře pocit?

Poznal jsem skvělý tým. Byť se všichni vzájemně neznali, měli úžasné a kreativní myšlení, zájem o zlepšování a osobní rozvoj.

Připomeňte, jak vznikla Vaše spolupráce s projektem Dívka České republiky?

Spojilo se více věcí dohromady. V roce 2015 jsem se byl podívat na finálovém galavečeru, do projektu vstoupil Dan Konečný, kterého znám dlouho, a když se to spojilo s nadšením Anetky Kuklínkové  a Denisky Biskupové, nebylo co řešit.

Co od spolupráce očekáváte?

Chci podpořit mladé lidi, aby si plnili svoje sny a cíle. To mě naplňuje.

Máte recept na to, jak být v životě úspěšný?

Když se člověk věnuje práci poctivě, myslí to upřímně a dělá věci, které má, úspěch se vždy dostaví. A ještě jeden faktor. Pomoc. Čím více je člověk schopný pomáhat druhým, tím více se mu to vrací v dobrém.

Kdo je Martin Kolenička ve zkratce..

Výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy začal již v roce 1997 v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000. Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Pobočku v Brně založil Martin Kolenička v roce 2011. „Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky,“ uvedl Martin Kolenička.

Fotografie ze semináře můžete shlédnout zde.

Novinky a aktuality

 • Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

  13.6.2018

  Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

 • Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

  28.5.2018

  Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

 • Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

  25.5.2018

  Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

 • Míša Suchá: Reálný život není o dokonalosti

  23.5.2018

  Je bezprostřední, sympatická a dokáže si velmi rychle získat svoje okolí. 3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá je holka, kterou rozhodně nepřehlédnete.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.