ST 24 LED, 2018

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

Prozraďte, co jste si dnes pro Dívku České republiky připravil?

Několikahodinový seminář, kde jsem účastníkům, alespoň doufám, předal dostatečnou inspiraci, aby se byli schopní sami postavit na vlastní nohy a rozuměli principům jak dělat byznys.

Jaký máte ze semináře pocit?

Poznal jsem skvělý tým. Byť se všichni vzájemně neznali, měli úžasné a kreativní myšlení, zájem o zlepšování a osobní rozvoj.

Připomeňte, jak vznikla Vaše spolupráce s projektem Dívka České republiky?

Spojilo se více věcí dohromady. V roce 2015 jsem se byl podívat na finálovém galavečeru, do projektu vstoupil Dan Konečný, kterého znám dlouho, a když se to spojilo s nadšením Anetky Kuklínkové  a Denisky Biskupové, nebylo co řešit.

Co od spolupráce očekáváte?

Chci podpořit mladé lidi, aby si plnili svoje sny a cíle. To mě naplňuje.

Máte recept na to, jak být v životě úspěšný?

Když se člověk věnuje práci poctivě, myslí to upřímně a dělá věci, které má, úspěch se vždy dostaví. A ještě jeden faktor. Pomoc. Čím více je člověk schopný pomáhat druhým, tím více se mu to vrací v dobrém.

Kdo je Martin Kolenička ve zkratce..

Výkonný ředitel HCA Brno, trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení. S aplikováním know-how pro významné České firmy začal již v roce 1997 v rámci svého působení v Business Success. Samotnému přednášení, trénování a koučinku se věnuje od roku 2000. Hubbard College of Administration Brno (HCA Brno) je součástí celosvětové sítě škol Hubbard College of Administration, s centrálou v Los Angeles. Pobočku v Brně založil Martin Kolenička v roce 2011. „Našimi klienty jsou jak malé firmy od malých živnostníků tak i nadnárodní korporace. Spolupracujeme hlavně s firmami z Brna, či okolí. V posledních letech však stále více i s firmami z Prahy a Ostravy, kde budeme do budoucna otevírat další pobočky,“ uvedl Martin Kolenička.

Fotografie ze semináře můžete shlédnout zde.

Novinky a aktuality

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

  30.7.2018

  Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

 • Do prodeje jdou lístky na finále Dívky a Princezny ČR 2018

  23.7.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.