ST 13 ČER, 2018

Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

Martina Kouřilová: Dívka České republiky je pro mě srdeční záležitostí

Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

Marti, jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

Oslovila mě dlouholetá kamarádka a skvělá vizážistka Lenka Ngombele, která nyní pracuje pro Českou televizi. Měla za sebou už jeden ročník Dívky České republiky ve spolupráci s MANGO de COCO a hledali vizážistku. Lenka rovnou navrhla spojení s kosmetikou Artistry.

Co všechno máš v projektu na starosti?

S celým týmem vizážistek se staráme o přípravu pleti a líčení finalistek před každým focením a natáčením videí a klipu. A samozřejmě líčení na finálovém galavečeru v Bobycentru.

Co pro Tebe znamená Dívka České republiky?

Soutěž spojující krásu s pohybem, který vede k aktivnímu životnímu stylu, sebevědomí a pozitivnímu směrování v životě. Pro každou dívku pozitivní přinos a nastartování její kariéry. Soutěž vede k osobnostnímu růstu a podporuje tak splnění jejich snů.  Pro mě osobně znamená Dívka České republiky srdeční záležitost díky lidem, které jsem měla možnost v loňském roce potkat.

Můžeš v krátkosti představit, co děláš v „civilním" životě?

Spolupracuji se salonem MANGO de COCO a kosmetikou ARTISTRY. V salonu se staráme o krásu vaší pleti. Věnuji se vizážistice - svatební, plesové, pódiové líčení. Spolupracuji s fotografy a Českou televizí. Externě školím pro Student Agency Image stevardek. Pořádám svoje kurzy Terapie krásou, kde spojujeme vnitřní a vnější krásu ženy. Pořádám školení a semináře spojené s osobnostním vzděláváním a rozvojem člověka. A hlavně jsem maminka tří dětí (úsměv).

Čím je tvoje firma jiná, nebo výjimečná oproti konkurenci?

Výjimečná je spojením s těmi nejlepšími v oboru. Ať je to kosmetika Artistry, která patří mezi TOP 10 v oblasti kosmetiky, salon MANGO de COCO, který je špička na tvoření luxusních účesů a péči o vlasy, tak i napojení na nejlepší spíkry a mentory v České republice v oblasti osobního rozvoje.

Soutěž Dívka České republiky má blízko ke sportu a pohybu. Jak si na tom v tomto směru ty? Dělala si nějaký sport někdy aktivně, nebo spíše rekreačně?

Můj táta je vášnivý sportovec, proto mě už od dětství vedl ke sportu.  Závodně jsem hrála tenis a jako malá třeba i fotbal a hokej (smích). I své tři děti vedeme ke sportu, protože díky tomu má člověk pozitivnější a houževnatější postoj k životu a dostává správné principy do života.

Co tě v životě baví, při čem si nejvíce odpočineš a jaké jsou tvoje sny a cíle?

Baví mě práce, kterou dělám, protože miluji práci s lidmi. Proměny, které s ženami děláme, mě pořád nabijí. Když přijde „šedá myška“ a my jí pomůžeme rozkvést do nádherné sebevědomé ženy. Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli. A cílem je pomoci další Dívce a Princezně České republiky splnit si ten její vytoužený sen. Moc děkuji, že mohu být součástí skvělého týmu Dívka České republiky.

Za rozhovor děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

  13.6.2018

  Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

 • Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

  28.5.2018

  Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

 • Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

  25.5.2018

  Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

 • Míša Suchá: Reálný život není o dokonalosti

  23.5.2018

  Je bezprostřední, sympatická a dokáže si velmi rychle získat svoje okolí. 3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá je holka, kterou rozhodně nepřehlédnete.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.