Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PA 25 KVĚ, 2018

Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

Michal Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

Jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

Do Dívky mě přivedl fotograf David Podrabský, jelikož na jedno soustředění Princezen vypadnul kameraman a hledala se náhrada. Slovo dalo slovo a já natáčel první backstage video ze soustředění princezen vlastně už předminulý ročník. Tehdy to bylo jediné video, které ale mělo úspěch. Byl jsem proto osloven znovu na další, loňský ročník, kde jsem natáčel už čtyři backstage videa. Byla to pro mě výzva, jelikož jsem nic podobného ještě nikdy nedělal. Šel jsem za zkušenostmi a dostal jsem mnohem více, hlavně úžasné lidi a přátelé, které se o chod této výjimečné soutěže starají.

Co všechno máš v projektu na starosti?

Má pozice je backstage kameraman, což znamená, že se starám o krátká videa z jednotlivých soustředění, ve kterých se snažím lidem přiblížit jejich atmosféru a program. Snažím se zachytit emoce a momenty přesně takové, jaké na soustředěních byly a jakou tvrdou práci, ale i zábavu zde děvčata zažívají.

Kdyby se tě někdo zeptal, co je Dívka České republiky. Co bys mu řekl?

Výjimečná soutěž pro krásné a talentované dívky, která otevírá velké možnosti. Tým, který se o chod soutěže stará, je neuvěřitelný, vše dělá srdcem a proto je tato soutěž tak skvělá a mimořádná.

Můžeš v krátkosti představit svoji firmu?

Zabývám se natáčením a celkovou produkcí eventových, propagačních a backstagových videí. Zaměřuji se nejvíce na svatební videa, se kterými mi pomáhá můj bratranec Daniel, bez kterého by to dělat nešlo.

Čím jste jiní, nebo výjimeční oproti konkurenci?

Zachycujeme události přesně tak, jak jsou, bez žádných vyumělkovaných situací. Dokážeme zachytit opravdové emoce, náladu i atmosféru. Jsme mladí kluci, plní nápadů, elánu, pozitivní energie a zapálení pro věc. Naši práci opravdu děláme s láskou a s každým videem si někdy až moc dlouho hrajeme. Snažíme se jít na hranici našich možností a vše udělat jak jen nejlépe dokážeme. Jsme otevření novým věcem a nebojíme se přijmout téměř jakoukoliv výzvu, což nás stále posouvá vpřed.

Soutěž má blízko ke sportu a pohybu. Jak seš na tom v tomto směru ty?

Sportuji už od mala. Naši mě odjakživa ke sportu vedli, takže k němu mám velice dobrý vztah. Od šesti let hraji závodně florbal, v létě jezdím často na kole a v zimě rád lyžuji. Poslední rok k tomu všemu přibyl crossfit, který mě začal velice bavit.

Co tě v životě baví, při čem si nejvíce odpočineš a jaké jsou tvoje sny a cíle?

Mám opravdu spoustu koníčků, kterými trávím veškerý volný čas. Baví mě jak škola, kterou studuji, tak natáčení videí, kterým si přivydělávám. Ve volnějších chvílích trávím čas sportem a odpočívám u počítače při hraní her, koukáním na filmy nebo v posteli spánkem. Nemám rád samotu a jsem vždy rád v centru dění, takže se snažím všechno dělat se svou přítelkyní nebo přáteli.

 

Za rozhovor děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.