PA 25 KVĚ, 2018

Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

Michal Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

Jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

Do Dívky mě přivedl fotograf David Podrabský, jelikož na jedno soustředění Princezen vypadnul kameraman a hledala se náhrada. Slovo dalo slovo a já natáčel první backstage video ze soustředění princezen vlastně už předminulý ročník. Tehdy to bylo jediné video, které ale mělo úspěch. Byl jsem proto osloven znovu na další, loňský ročník, kde jsem natáčel už čtyři backstage videa. Byla to pro mě výzva, jelikož jsem nic podobného ještě nikdy nedělal. Šel jsem za zkušenostmi a dostal jsem mnohem více, hlavně úžasné lidi a přátelé, které se o chod této výjimečné soutěže starají.

Co všechno máš v projektu na starosti?

Má pozice je backstage kameraman, což znamená, že se starám o krátká videa z jednotlivých soustředění, ve kterých se snažím lidem přiblížit jejich atmosféru a program. Snažím se zachytit emoce a momenty přesně takové, jaké na soustředěních byly a jakou tvrdou práci, ale i zábavu zde děvčata zažívají.

Kdyby se tě někdo zeptal, co je Dívka České republiky. Co bys mu řekl?

Výjimečná soutěž pro krásné a talentované dívky, která otevírá velké možnosti. Tým, který se o chod soutěže stará, je neuvěřitelný, vše dělá srdcem a proto je tato soutěž tak skvělá a mimořádná.

Můžeš v krátkosti představit svoji firmu?

Zabývám se natáčením a celkovou produkcí eventových, propagačních a backstagových videí. Zaměřuji se nejvíce na svatební videa, se kterými mi pomáhá můj bratranec Daniel, bez kterého by to dělat nešlo.

Čím jste jiní, nebo výjimeční oproti konkurenci?

Zachycujeme události přesně tak, jak jsou, bez žádných vyumělkovaných situací. Dokážeme zachytit opravdové emoce, náladu i atmosféru. Jsme mladí kluci, plní nápadů, elánu, pozitivní energie a zapálení pro věc. Naši práci opravdu děláme s láskou a s každým videem si někdy až moc dlouho hrajeme. Snažíme se jít na hranici našich možností a vše udělat jak jen nejlépe dokážeme. Jsme otevření novým věcem a nebojíme se přijmout téměř jakoukoliv výzvu, což nás stále posouvá vpřed.

Soutěž má blízko ke sportu a pohybu. Jak seš na tom v tomto směru ty?

Sportuji už od mala. Naši mě odjakživa ke sportu vedli, takže k němu mám velice dobrý vztah. Od šesti let hraji závodně florbal, v létě jezdím často na kole a v zimě rád lyžuji. Poslední rok k tomu všemu přibyl crossfit, který mě začal velice bavit.

Co tě v životě baví, při čem si nejvíce odpočineš a jaké jsou tvoje sny a cíle?

Mám opravdu spoustu koníčků, kterými trávím veškerý volný čas. Baví mě jak škola, kterou studuji, tak natáčení videí, kterým si přivydělávám. Ve volnějších chvílích trávím čas sportem a odpočívám u počítače při hraní her, koukáním na filmy nebo v posteli spánkem. Nemám rád samotu a jsem vždy rád v centru dění, takže se snažím všechno dělat se svou přítelkyní nebo přáteli.

 

Za rozhovor děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Dívka ČR 2017 za velkou louží: Amerika na mě udělala velký dojem

  16.8.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Celosvětové soutěže se zúčastnila také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  A nevrátila se s prázdnou.

 • Vstupenky na finále Dívky a Princezny ČR 2018 stále v prodeji

  17.8.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

 • Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

  30.7.2018

  Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

 • Do prodeje jdou lístky na finále Dívky a Princezny ČR 2018

  23.7.2018

  Přesně dva měsíce před finálovým galavečerem soutěže Dívka a Princezna České republiky začal v síti TiketLIVE předprodej vstupenek na akci, která je na programu ve středu 26. září od 19.30 hodin v Zoner BOBYHALL (dříve Laser Show Hall) brněnského Bobycentra.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.