Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 30 ČEV, 2018

Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

Michaela Suchá si přivezla z Ameriky několik medailí

3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá z Brna se vrátila z mistrovství světa v interpretačním umění (WCOPA 2018), které se konalo v Los Angeles. A díky svému talentu a šarmu se tam rozhodně neztratila.

Míšo, začnu trochu jinak. Co pro Tebe znamenala účast na WCOPA?

Účast na World Championships of Performing Arts měla pro mě nesmírný význam jak po stránce profesní, tak osobní. Nejen, že jsem měla možnost porovnat svoje taneční a modelingové dovednosti se světovou špičkou, ale hlavně jsem tam získala nové zkušenosti, kontakty a doporučení. Díky Go-See (individuální casting), kde jsem měla možnost potkat zástupce modelingových agentur, producenty, muzikálové agenty, ale i filmaře, jsem získala mnoho cenných rad a kontaktů. Ale samozřejmě to byla pro mě i skvělá dovolená (úsměv).

Co na Tebe udělalo v Los Angeles největší dojem?

Myslím, že všechny chvíle strávené v tomto městě byly úžasné, ale asi nejzajímavější byla návštěva Universal Studios Hollywood.

Jakých disciplín ses zúčastnila a s jakými výsledky?

Soutěžila jsem jednak v tanečních disciplínách Street/funk a dance OPEN a v modelingu v disciplíně Formal, Plavky a Fotomodeling. Modelingová kategorie 16-24 let byla jednou z nejvíce obsazených da konkurence byla obrovská, proto si nesmírně vážím získaných kovů - bronz za Formal a stříbro za Fotomodeling. V kategorii dance OPEN jsem získala bronz. Jsem také velmi pyšná na bronz z Team Competition, kde jsme předvedli perfektní výkon.

Co všechno jsi stihla navštívit

V nabitém soutěžním plánu jsem velice ocenila perfektně připravený program a dokonalý servis manželů Hájkových. Zavedli nás do Universal Studios Hollywood, na hollywoodský chodník slávy, pořídili jsme fotku před nápisem Hollywood, byli jsme nakupovat a relaxovali na úžasné pláži na Long Beach.

Když se za pár let řekne WCOPA 2018. Na co budeš nejvíce vzpomínat?

Největším zážitkem a nezapomenutelnou zkušeností byla moje účast na pre-finalshow jako modelka. Pre-show výběr provádí porota, velké slovo má režisér celého večera a probíhá i konzultace s národními řediteli. Bylo pro mne nesmírnou ctí být mezi šesti pre-final účinkujícími (např. baletka, kouzelník), reprezentovat nejen Českou republiku, WCOPA CZECH, ale i Svatební studio Dany Svozílkové ze Zlína, které mi zapůjčilo nádherné šaty. Všem za všechno moc děkuji.

Nějaká zajímavost, veselá historka z tvého pobytu?

Zajímavé bylo pro mne vše, co jsem v Los Angeles zažila. Ať už celá soutěž, úžasný bootcamp, kde jsem byla vybrána mezi čtyři TOP tanečníky, tak i milá setkání s lidmi z celého světa, parádní OPENING CEREMONY a dokonalý český tým a jeho obrovská soudržnost a podpora.   

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.