Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

UT 02 ŘÍJ, 2018

Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

Součástí akce, na kterou zavítala téměř tisícovka návštěvníků, byla nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16 až 22 let a malých Princezen ve věku 7 až 9 let, ale také vystoupení zpěváků Pavla Callty, Kristie nebo rappera Suverena. Tématem letošního ročníku byly čtyři živly. Země, vzduch, oheň a voda.

„Na finále jsem se těšila půl roku. Moje přání bylo, aby se nám všem finále podařilo. Ale hlavně, abychom si ho všichni užili! A přesně to se stalo,“ svěřila se Sabrina Múčková. „Nemůžu tomu uvěřit, že právě já jsem se stala Dívkou České republiky 2018. Je to neuvěřitelně nádherný pocit. Chtěla bych poděkovat celému týmu Dívky České republiky, ale hlavně své rodině za velkou podporu,“ uvedla vítězka, která měří 162 centimetrů a váží 55 kilogramů. Jejími zájmy jsou moderní gymnastika, vedení vlastního oddílu Gymdance, běh, hra na kytaru a atletika.

Na druhém místě skončila Sára Lahodová z Brna a třetí Natálie Kočendová z Karviné. Titul Dívka České republiky Sympatie si odvezla do Prostějova Natálie Kočařová . Princeznou České republiky 2018 se stala Adéla Czyžová z Těrlicka, druhé místo obsadila Sofie Třetinová a třetí Valentýna Pechačová. Titul Princezna České republiky Tvář patří Natálii Sudíkové, Úsměv Veronice Vládkové, Talent Lauře Maluškové a Sympatie Valentýně Pechačové.

„Finalistky hlavní kategorie soutěžily ve volné disciplíně, promenádě v plavkách a ve společenských šatech, při které absolvovaly i rozhovor s moderátorem. Princezny ve volných disciplínách a v promenádě v šatech s rozhovorem,“ uvedla zakladatelka a umělecká ředitelka soutěže Aneta Kuklínková. Kromě toho se divákům představily ve společných choreografiích na profi tramplínkách a v zumbě, diváci mohli sledovat i videoklipy, které finalistky natočily v průběhu svých soustředění.

Večer moderoval jako vždy skvělý Ondra Urban, v porotě zasedli kromě organizátorů soutěže a partnerů také významní hosté, mimo jiných zpěváci Pavel Callta a Kristie, fotbalisté Petr Švancara a Tomáš Jablonský, hokejista Komety Jan Hruška nebo člen kapely Mirai Michal Stulík. Vítězka, oceněné i všechny finalistky si odnesly velkou spoustu cen a pobytových balíčků.

„Moc děkuji jak princeznám, tak dívkám, které se letošního ročníků zúčastnily. Letos jsem díky nim zažila pocitově nejlepší půlrok v životě. Porotcování pro mě byla Sofiina volba, takže se přiznávám, že jsem dávala všem děvčatům stejně bodů. A v neposlední řadě samozřejmě děkuji i všem členům svého týmu. Byli jste skvělí…,“ dodala Aneta Kuklínková.

Fotogalerie z finálového galavečera můžete shlédnout ZDE.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.