Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

PO 28 KVĚ, 2018

Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

Ondro, jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

Spolupráce vznikla na futsalovém zápase v Brně. Komentoval jsem utkání a najednou za mnou přišla jedna z roztleskávaček zápasu – Aneta Kuklínková. Nadšeně mi vyprávěla, že v Blansku startuje novou soutěž Dívka aerobiku a jestli bych soutěž nechtěl moderovat. Pro mě to tehdy byla velká výzva. Moderovat soutěž plnou krásných holek jsem vždycky chtěl, takže jsem nabídku rád přijal.

Co všechno máš v projektu na starosti?

V první řadě samozřejmě moderování – od semifinálových kol až po finálový galavečer. Podílím se taky na scénáři pro finále. A částečně mám na starost i dobrou náladu v týmu (úsměv). S tím mi ale pomáhají i ostatní – máme skvělej tým.

Kdyby se tě někdo zeptal, co je Dívka České republiky a co pro Tebe znamená. Co bys mu řekl?

Dívka České republiky je soutěž krásy, která je ale specifická. Zejména svým zaměřením na sport. Pro mě osobně znamená velkou pracovní příležitost, zkušenost a skoro už rodinný tým.

Můžeš v krátkosti představit svoji práci. Co děláš v „civilním“ životě?

Moderuju na Evropě 2, kde každý den uvádíme pořad Vybersi na maXXimum, a taky na TV Óčko – pořady Mixxxer show a Youtube Chart. A k tomu se objevuji na různých kulturních, sportovních a firemních akcích, kde buď moderuju nebo hraju jako Dj. Letos to bude například i na Morava Park Festu v Blansku.

Čím je moderátor Ondra Urban jiný, nebo výjimečný oproti jiným moderátorům?

Těžká otázka, ale myslím, že dobrým moravským srdcem a duší. A taky asi energií, protože někdy jsem až moc bláznivej. Totiž když jsem byl malé dítě, tak jsem byl prý trošku hyperaktivní. Paní doktorka dala mojí mamce nějaké prášky na uklidnění. Ale mamka do mě odmítla cpát nějakou chemii, a tak prášky hodila do koše. No a takhle to dopadlo. Hyperaktivní moderátor (smích).

Soutěž Dívka České republiky má blízko ke sportu a pohybu. Jak si na tom v tomto směru ty? Dělal si nějaký sport někdy aktivně, nebo spíše rekreačně? Co tě baví?

Ke sportu mám blízko. Už od šeti let jsem hrál aktivně fotbal, dlouhé roky i za Zbrojovku Brno, chodil jsem do fotbalové základní školy. Takže sport mám moc rád. Dnes, kvůli pracovnímu vytížení, už sportuju jen rekreačně.

Za rozhovor děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.