PO 28 KVĚ, 2018

Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

Ondro, jak vznikla tvoje spolupráce se soutěží Dívka České republiky?

Spolupráce vznikla na futsalovém zápase v Brně. Komentoval jsem utkání a najednou za mnou přišla jedna z roztleskávaček zápasu – Aneta Kuklínková. Nadšeně mi vyprávěla, že v Blansku startuje novou soutěž Dívka aerobiku a jestli bych soutěž nechtěl moderovat. Pro mě to tehdy byla velká výzva. Moderovat soutěž plnou krásných holek jsem vždycky chtěl, takže jsem nabídku rád přijal.

Co všechno máš v projektu na starosti?

V první řadě samozřejmě moderování – od semifinálových kol až po finálový galavečer. Podílím se taky na scénáři pro finále. A částečně mám na starost i dobrou náladu v týmu (úsměv). S tím mi ale pomáhají i ostatní – máme skvělej tým.

Kdyby se tě někdo zeptal, co je Dívka České republiky a co pro Tebe znamená. Co bys mu řekl?

Dívka České republiky je soutěž krásy, která je ale specifická. Zejména svým zaměřením na sport. Pro mě osobně znamená velkou pracovní příležitost, zkušenost a skoro už rodinný tým.

Můžeš v krátkosti představit svoji práci. Co děláš v „civilním“ životě?

Moderuju na Evropě 2, kde každý den uvádíme pořad Vybersi na maXXimum, a taky na TV Óčko – pořady Mixxxer show a Youtube Chart. A k tomu se objevuji na různých kulturních, sportovních a firemních akcích, kde buď moderuju nebo hraju jako Dj. Letos to bude například i na Morava Park Festu v Blansku.

Čím je moderátor Ondra Urban jiný, nebo výjimečný oproti jiným moderátorům?

Těžká otázka, ale myslím, že dobrým moravským srdcem a duší. A taky asi energií, protože někdy jsem až moc bláznivej. Totiž když jsem byl malé dítě, tak jsem byl prý trošku hyperaktivní. Paní doktorka dala mojí mamce nějaké prášky na uklidnění. Ale mamka do mě odmítla cpát nějakou chemii, a tak prášky hodila do koše. No a takhle to dopadlo. Hyperaktivní moderátor (smích).

Soutěž Dívka České republiky má blízko ke sportu a pohybu. Jak si na tom v tomto směru ty? Dělal si nějaký sport někdy aktivně, nebo spíše rekreačně? Co tě baví?

Ke sportu mám blízko. Už od šeti let jsem hrál aktivně fotbal, dlouhé roky i za Zbrojovku Brno, chodil jsem do fotbalové základní školy. Takže sport mám moc rád. Dnes, kvůli pracovnímu vytížení, už sportuju jen rekreačně.

Za rozhovor děkujeme Pavlovi Šmerdovi.

Novinky a aktuality

 • Martina Kouřilová: Dívka ČR je pro mě srdeční záležitost

  13.6.2018

  Martina Kouřilová. Další členka týmu Dívky České republiky. Skvělá vizážistka, která zvedá díky svojí práci sebevědomí nejen finalistkám soutěže, ale i mnoha dalším ženám. „Baví mě pomáhat lidem nalézat jejich potenciál, aby si v budoucnu mohli plnit to, co vždy chtěli,“ říká sympatická maminka tří dětí.

 • Ondra Urban: Hyperaktivní moderátor Dívky České republiky

  28.5.2018

  Jeho kariéra je jako cesta do výšin. Ondra Urban postupuje krůček po krůčku nahoru. Od skromných začátků až po práci v nejprestižnější rádiové stanici a hudební televizi. Dívka České republiky by bez něj nebyla taková, jaká je.

 • Michael Weiser: Dokážeme zachytit opravdové emoce

  25.5.2018

  Michael Weiser je členem týmu Dívky České republiky teprve rok, ale za krátkou dobu si již získal v projektu pevné místo. Nejen díky skvěle odvedené práci, ale i pro svoji jedinečnou povahu. Obětavost, skromnost, příjemné vystupování a pokoru.

 • Míša Suchá: Reálný život není o dokonalosti

  23.5.2018

  Je bezprostřední, sympatická a dokáže si velmi rychle získat svoje okolí. 3. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá je holka, kterou rozhodně nepřehlédnete.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.