Registrace
Přihláška do soutěže Dívka České republiky 2018


Věnuješ se aktivně nějakému sportu nebo tanci? Máš ráda herectví nebo zpíváš? Chceš zažít spoustu legrace, poznat nové přátelé, získat cenné zkušenosti a v neposlední řadě vyhrát krásné ceny od partnerů soutěže? Chceš se stát Dívkou České republiky 2018 a jet reprezentovat celou Českou republiku do Los Angeles do Hollywoodu na světovou soutěž? Pozorně si přečti pravidla soutěže a vyplň přihlášku!

Do registračního formuláře (níže) je nutné uvést své jméno a příjmení, datum narození, bydliště, kontaktní telefon a email (v případě, že Ti ještě nebylo 18 let, uveď kontaktní údaje na jednoho z rodičů). Nezapomeň také přiložit odkaz (ulozto.cz nebo uschovna.cz), kde budou nahrané Tvé fotografie (portrét + postava) a video Tvé volné disciplíny (min. 30 sekund). Bez tohoto odkazu (fotografií a videa) bude Tvá přihláška neplatná!

Registrace probíhá od 1. prosince 2017 do 31. března 2018.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
*

Novinky a aktuality

 • Naše finalistky na Svatebním veletrhu v Brně jako modelky

  28.1.2018

  V neděli 21.ledna 2018 probíhal v Brně Svatební veletrh, kde nechyběl ani úžasný kadeřnický salón MANGO de COCO, který je našim Oficiálním partnerem. Modelkami byly naše finalistky Dívka České republiky 2017, Lucie Lioliasová a Marcela Junová. Děkujeme.

 • Martin Kolenička: Podporuji mladé lidi, aby si plnili sny a cíle

  24.1.2018

  Jak být úspěšný v životě i obchodě, jak si plnit svoje sny a cíle. To a mnohem více se dozvěděli návštěvníci semináře, který dnes v Brně uspořádala Dívka České republiky ve spolupráci s HCA Brno – jedním z hlavních partnerů projektu Dívka České republiky. Mezi účastníky zasedli organizátoři projektu, ale také bývalé finalistky a další hosté. Akci vedl výkonný ředitel HCA Brno Martin Kolenička.

 • Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

  23.1.2018

  Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

 • Do týmu Dívka ČR nastupuje nová posila Dominika Girethová

  10.1.2018

  Dívka České republiky 2016 a fitness trenérka Dominika Girethová je novou posilou nejužšího týmu soutěže Dívka České republiky, která se bude starat hlavně o pravidelný pohyb finalistek na každém soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.