Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

ST 04 ČEV, 2018

Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

Na Facebooku soutěže můžete podpořit svoji favoritku už od středy 4. července. Na Instagramu od pátku 6. července a na webu www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz můžete hlasovat od pondělí 9. července.

Jaká jsou pravidla pro jednotlivá hlasování?

Facebook

Hlasovat může každý, kdo má vytvořený profil na Facebooku. Stačí dát "To se mi líbí" na stránku soutěže Dívka České republiky a poté LIKE k daným fotografiím finalistky. Hlasy u všech fotografií dané finalistky se sčítají. Pozor! V případě, že dáte pouze LIKE k fotografii, a ne ke stránce Dívky ČR, nebude tento hlas platný.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Princezna můžete ZDE.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Dívka můžete ZDE.

Instagram

Zde může opět hlasovat každý, kdo má vytvořený profil na Instagramu. Stačí dát "Sledovat" profil soutěže Dívka České republiky a poté LIKE k daným fotografiím finalistky. Hlasy u všech fotografií dané finalistky se sčítají. Pozor! V případě, že dáte pouze LIKE k fotografii, a nebudete sledovat celkový profil Dívky ČR, nebude tento hlas platný.

Webové stránky

Na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz v sekci Finalistky můžete hlasovat z jedné IP adresy každých 24 hodin. Stačí kliknout na profil dané finalistky a poté na tlačítko „Like“.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Princezna můžete ZDE.

Hlasovat pro svou favoritku kategorie Dívka můžete ZDE.

Všechna hlasování končí v neděli 23. 9. 2018 úderem půlnoci!

O vlasy a makeup na fotografiích se postaral Salon Mango de Coco a kosmetika Artistry. Dolly sukýnky a maxi sukně společně s topy zapůjčilo Poshme. O výsledné fotografie se postaral David Podrabský. Všem moc děkujeme.

Vítězka hlasování v obou kategoriích bude vyhlášena na finálovém galavečeru soutěže, který se uskuteční ve středu 26. září od 19.30 hodin v Boby centru v Brně.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.