Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

UT 18 PRO, 2018

Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

„Momentálně se dokončují poslední úpravy na záznamu finále. Předpokládám, že na obrazovkách Regionální televize se galavečer objeví nejpozději do konce února 2019. Proč tak pozdě? Tenhle termín jsem si vybrala záměrně. Nechala jsem si v posledních měsících spoustu věcí projít hlavou a ráda bych v souvislosti s tím na začátku roku oznámila několik důležitých rozhodnutí,“ svěřila se zakladatelka a umělecká ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Za necelé tři měsíce od finále se i tak událo několik věcí. Nejúspěšnější finalistky absolvovaly například cestu do Evropského parlamentu a vánočního Štrasburku, ostatní Dívky a Princezny si vybírají a užívají svoje výhry.

„Ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala všem našim partnerům za jejich podporu. Moc si jich vážíme a nikdy bychom se bez nich s tímto projektem nedostali tam, kde se za devět let ocitl. Poděkovat chci také zpětně ještě všem finalistkám za to, jaké byly, rodičům za jejich spolupráci a všem příznivcům Dívky České republiky za jejich zájem,“ doplnila Aneta Kuklínková.

Za celý organizační tým Dívky České republiky přejeme všem krásné prožití vánočních svátků s těmi, které máte nejvíce rádi, a do nového roku 2019 především spoustu zdraví, štěstí, klidu, pohody, spokojenosti a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Aneta Kuklínková, zakladatelka soutěže a umělecká ředitelka

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.