CT 26 DUB, 2018

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Tanečnice z Brna, moderní gymnastka z Veselí nad Moravou, mažoretka z Karviné nebo aerobička ze Šumperka. Tyto a další děvčata se probojovala v Hotelu Sladovna v Černé Hoře do finále soutěže Dívka České republiky. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

V semifinále se představilo třicet jedna dívek, o postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda, výkonná ředitelka Denisa Biskupová, režisér Vít Šaroun, Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, choreografka Edita Baráková, majitel společnosti Zoner Photo Studio Milan Behro, zástupce firmy Videoefekt Jakub Chodžajan a Tereza Tomanová z kadeřnického salonu Mango De Coco.

Semifinalistky se nejprve v dopolední části představily porotě při promenádě v plavkách, poté předvedly svoji volnou disciplínu. Aerobik, gymnastiku, street dance, zpěv, dog dancing, moderní a výrazový tanec, mažoretkový sport, pole dance a další. Před obědovou pauzou porota vybrala 20 dívek, které postoupily do odpolední části. V té na semifinalistky čekal rozhovor s porotou.

„Bylo to velmi náročné rozhodování. Už v dopolední části unikl postup do nejužšího výběru některým dívkám doslova o jeden, dva body. A samotný výběr osmi finalistek? Říkáme to každý rok, ale letos bylo rozhodování zase o něco těžší než v minulosti. Každopádně s výběrem jsme maximálně spokojení, finálová osmička je nabitá a těšíme se na vzájemnou spolupráci,“ řekla k průběhu semifinále Denisa Biskupová.

Do finále postoupily:  Sára Lahodová z Brna, Sabrina Múčková z Veselí nad Moravou, Natálie Kočařová z Prostějova, Natálie Kočendová z Karviné, Bára Hošková ze Zábřehu na Moravě, Hana Cermanová z Liberce, Nikol Lacková z Litoměřic a Kateřina Kučerová ze Šumperka.

Od května do září čeká finalistky několik soustředění, na kterých se budou připravovat na finálový galavečer, těšit se mohou na cvičení, ranní výběhy, relaxace, ale absolvují i přednášky o osobním rozvoji, zdravém životním stylu, budou natáčet videoklipy a fotit. Finalistky Dívky České republiky se i letos aktivně zapojí do sportovních soutěží. Mimo jiných do projektu Barvám neutečeš nebo závodů dračích lodí.

„Dívka České republiky 2018 bude ukončena slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně ve čtvrtek 27. září. Vítězka soutěže postoupí na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu a získá spoustu dalších zajímavých cen,“ připomněla Biskupová.

Fotografie ze semifinále, za které děkujeme Davidu Podrabskému, můžete shlédnou ZDE.

Novinky a aktuality

 • Finalistky Dívky ČR to rozjely na večírku s Falconem

  16.7.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, nahrávání písně v nahrávacím studu, natáčení videoklipu, první společné veřejné vystoupení, ale také ranní výběh nebo přednáška Socioniky. Takový byl program finalistek Dívky České republiky na jejich druhém letošním soustředění, které se konalo v Hotelu Lysice.

 • Startuje hlasování o Dívku a Princeznu České republiky Sympatie

  4.7.2018

  Která z finalistek Dívky a Princezny České republiky 2018 je ta NEJSYMPATIČTĚJŠÍ? O tom rozhodnete svým hlasováním právě VY. Hlasovat můžete na Facebooku a Instagramu Dívka České republiky nebo na webových stránkách www.divkaceskerepubliky.cz a www.princeznaceskerepubliky.cz.

 • Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková míří do Ameriky

  28.6.2018

  Tanec, hudba, zpěv, modeling a herectví. To je výčet disciplín, ve kterých se soutěží na WCOPA World Championships of Performing Arts – Mistrovství světa v interpretačním umění, které se každoročně koná v Los Angeles. Na celosvětovou soutěž odletí v úterý 3. července také Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková.  

 • Finalistky soutěže Dívka ČR v krásném zázemí Hotelu Sladovna

  22.6.2018

  Osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s dvěma posledními vítězkami soutěže Kateřinou Procházkovu, Dominikou Girethovou a organizačním týmem zavítala do krásného Hotelu Sladovna v Černé Hoře na první letošní soustředění.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.