Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

CT 26 DUB, 2018

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Tanečnice z Brna, moderní gymnastka z Veselí nad Moravou, mažoretka z Karviné nebo aerobička ze Šumperka. Tyto a další děvčata se probojovala v Hotelu Sladovna v Černé Hoře do finále soutěže Dívka České republiky. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

V semifinále se představilo třicet jedna dívek, o postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda, výkonná ředitelka Denisa Biskupová, režisér Vít Šaroun, Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, choreografka Edita Baráková, majitel společnosti Zoner Photo Studio Milan Behro, zástupce firmy Videoefekt Jakub Chodžajan a Tereza Tomanová z kadeřnického salonu Mango De Coco.

Semifinalistky se nejprve v dopolední části představily porotě při promenádě v plavkách, poté předvedly svoji volnou disciplínu. Aerobik, gymnastiku, street dance, zpěv, dog dancing, moderní a výrazový tanec, mažoretkový sport, pole dance a další. Před obědovou pauzou porota vybrala 20 dívek, které postoupily do odpolední části. V té na semifinalistky čekal rozhovor s porotou.

„Bylo to velmi náročné rozhodování. Už v dopolední části unikl postup do nejužšího výběru některým dívkám doslova o jeden, dva body. A samotný výběr osmi finalistek? Říkáme to každý rok, ale letos bylo rozhodování zase o něco těžší než v minulosti. Každopádně s výběrem jsme maximálně spokojení, finálová osmička je nabitá a těšíme se na vzájemnou spolupráci,“ řekla k průběhu semifinále Denisa Biskupová.

Do finále postoupily:  Sára Lahodová z Brna, Sabrina Múčková z Veselí nad Moravou, Natálie Kočařová z Prostějova, Natálie Kočendová z Karviné, Bára Hošková ze Zábřehu na Moravě, Hana Cermanová z Liberce, Nikol Lacková z Litoměřic a Kateřina Kučerová ze Šumperka.

Od května do září čeká finalistky několik soustředění, na kterých se budou připravovat na finálový galavečer, těšit se mohou na cvičení, ranní výběhy, relaxace, ale absolvují i přednášky o osobním rozvoji, zdravém životním stylu, budou natáčet videoklipy a fotit. Finalistky Dívky České republiky se i letos aktivně zapojí do sportovních soutěží. Mimo jiných do projektu Barvám neutečeš nebo závodů dračích lodí.

„Dívka České republiky 2018 bude ukončena slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně ve čtvrtek 27. září. Vítězka soutěže postoupí na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu a získá spoustu dalších zajímavých cen,“ připomněla Biskupová.

Fotografie ze semifinále, za které děkujeme Davidu Podrabskému, můžete shlédnou ZDE.

Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.