CT 26 DUB, 2018

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Známe jména finalistek. Šest je z Moravy, dvě z Čech.

Tanečnice z Brna, moderní gymnastka z Veselí nad Moravou, mažoretka z Karviné nebo aerobička ze Šumperka. Tyto a další děvčata se probojovala v Hotelu Sladovna v Černé Hoře do finále soutěže Dívka České republiky. Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, umělecký talent a zajímavý životní příběh.

V semifinále se představilo třicet jedna dívek, o postupujících rozhodla porota, ve které zasedla ředitelka a zakladatelka soutěže Aneta Kuklínková, PR a obchodní ředitel soutěže Pavel Šmerda, výkonná ředitelka Denisa Biskupová, režisér Vít Šaroun, Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, choreografka Edita Baráková, majitel společnosti Zoner Photo Studio Milan Behro, zástupce firmy Videoefekt Jakub Chodžajan a Tereza Tomanová z kadeřnického salonu Mango De Coco.

Semifinalistky se nejprve v dopolední části představily porotě při promenádě v plavkách, poté předvedly svoji volnou disciplínu. Aerobik, gymnastiku, street dance, zpěv, dog dancing, moderní a výrazový tanec, mažoretkový sport, pole dance a další. Před obědovou pauzou porota vybrala 20 dívek, které postoupily do odpolední části. V té na semifinalistky čekal rozhovor s porotou.

„Bylo to velmi náročné rozhodování. Už v dopolední části unikl postup do nejužšího výběru některým dívkám doslova o jeden, dva body. A samotný výběr osmi finalistek? Říkáme to každý rok, ale letos bylo rozhodování zase o něco těžší než v minulosti. Každopádně s výběrem jsme maximálně spokojení, finálová osmička je nabitá a těšíme se na vzájemnou spolupráci,“ řekla k průběhu semifinále Denisa Biskupová.

Do finále postoupily:  Sára Lahodová z Brna, Sabrina Múčková z Veselí nad Moravou, Natálie Kočařová z Prostějova, Natálie Kočendová z Karviné, Bára Hošková ze Zábřehu na Moravě, Hana Cermanová z Liberce, Nikol Lacková z Litoměřic a Kateřina Kučerová ze Šumperka.

Od května do září čeká finalistky několik soustředění, na kterých se budou připravovat na finálový galavečer, těšit se mohou na cvičení, ranní výběhy, relaxace, ale absolvují i přednášky o osobním rozvoji, zdravém životním stylu, budou natáčet videoklipy a fotit. Finalistky Dívky České republiky se i letos aktivně zapojí do sportovních soutěží. Mimo jiných do projektu Barvám neutečeš nebo závodů dračích lodí.

„Dívka České republiky 2018 bude ukončena slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně ve čtvrtek 27. září. Vítězka soutěže postoupí na Mistrovství světa v interpretačním umění do Hollywoodu a získá spoustu dalších zajímavých cen,“ připomněla Biskupová.

Fotografie ze semifinále, za které děkujeme Davidu Podrabskému, můžete shlédnou ZDE.

Novinky a aktuality

 • David Podrabský: Dívka České republiky je moje druhá rodina

  18.5.2018

  Pokud vedle ředitelky a zakladatelky soutěže Dívka České republiky Anety Kuklínkové hledáte v týmu dalšího „šílence“, pak je to fotograf David Podrabský. Jeho ztřeštěné nápady dokáží při každém soustředění spolehlivě zvednout náladu všem na place.

 • Barvám Neutečeš v Praze za účasti našich finalistek Dívka ČR

  14.5.2018

  A zase to byla pecka. Projekt Barvám neutečeš pokračoval druhým dílem v Praze, a i tentokrát u toho byl tým včetně čtyř finalistek letošního ročníku soutěže Dívka České republiky. Hana Cermanová, Kateřina Kučerová, Nikol Lacková a Sabrina Múčková společně s ředitelkou soutěže Anetkou Kuklínkovou rozpohybovaly před oběma běhy všechny účastníky, navíc si na pódiu zatancovaly i s hlavním hostem, zpěvákem Voxelem.

 • Dívka České republiky očima vítězky, Kateřiny Procházkové

  11.5.2018

  Do soutěže Dívka České republiky mě přihlásila moje trenérka. Jsem za to opravdu vděčná, bez ní bych přišla o spoustu zkušeností, ale hlavně zážitků.

 • Finalistky Dívky ČR si skvěle užily akci Barvám Neutečeš

  7.5.2018

  Tak tohle byla jízda. V Olomouci odstartoval v sobotu 5.5.2018 letošní ročník projektu Barvám neutečeš, nejbarevnějšího běhu v České republice. I za účasti několika členů týmu a dvou finalistek soutěže Dívka České republiky 2018, která je partnerem projektu.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz

PARTNEŘI

My Face

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.