Registrace
Přihláška do soutěže Dívka České republiky 2018


Věnuješ se aktivně nějakému sportu nebo tanci? Máš ráda herectví nebo zpíváš? Chceš zažít spoustu legrace, poznat nové přátelé, získat cenné zkušenosti a v neposlední řadě vyhrát krásné ceny od partnerů soutěže? Chceš se stát Dívkou České republiky 2017 a jet reprezentovat celou Českou republiku do Los Angeles do Hollywoodu na světovou soutěž? Pozorně si přečti pravidla soutěže a vyplň přihlášku!

Do registračního formuláře (níže) je nutné uvést své jméno a příjmení, datum narození, bydliště, kontaktní telefon a email (v případě, že Ti ještě nebylo 18 let, uveď kontaktní údaje na jednoho z rodičů). Nezapomeň také přiložit odkaz (ulozto.cz nebo uschovna.cz), kde budou nahrané Tvé fotografie (portrét + postava) a video Tvé volné disciplíny (min. 30 sekund). Bez tohoto odkazu (fotografií a videa) bude Tvá přihláška neplatná!

Registrace probíhá od 1. prosince 2017 do 31. března 2018.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
*
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*

Novinky a aktuality

 • Dívka České republiky Sympatie, Nelly Urbánková si užila Londýn

  23.1.2018

  Londýn. Právě tohle město navštívila společně se svojí maminkou Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková. Výhru věnoval jeden z partnerů akce - Letiště Brno. 

 • Do týmu Dívka ČR nastupuje nová posila Dominika Girethová

  10.1.2018

  Dívka České republiky 2016 a fitness trenérka Dominika Girethová je novou posilou nejužšího týmu soutěže Dívka České republiky, která se bude starat hlavně o pravidelný pohyb finalistek na každém soustředění.

 • Dívky České republiky si užily předvánoční Štrasburk

  23.12.2017

  Dívka České republiky 2017 Kateřina Procházková, 2. Dívka České republiky 2017 Michaela Suchá a Dívka České republiky Sympatie 2017 Nelly Urbánková v doprovodu loňské vítězky Dominiky Girethové a zakladatelky soutěže Anety Kuklínkové si jako jednu z letošních výher soutěže užily v minulých dnech návštěvu Štrasburku, kterou jim věnoval europoslanec Tomáš Zdechovský.

 • Startuje nový ročník soutěže Dívka a Princezna České republiky

  1.12.2017

  Začíná nový, již 9. ročník soutěže Dívka České republiky. Jedná se o originální celorepublikový projekt, který dává příležitost mladým sympatickým slečnám rozvíjet jejich talent a osobní růst. Spojením krásy a sportu se snaží propagovat aktivní životní styl, podněcovat slečny ke zdravému způsobu života a zvyšovat jejich sebedůvěru. V průběhu soutěže přináší do života slečnám více odvahy, pozitivní energie, pokory, úcty a cílevědomosti na cestě za jejich sny.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Mango de Coco

oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face Aerobik.cz

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 bude probíhat již od 1.12.2017.