Dívka České republiky 2018

Akce se koná pod záštitou europoslance Tomáše Zdechovského, náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje Taťány Malé a primátora Brna Petra Vokřála.

Novinky a aktuality

Podívejte se, co je u nás nového

 • Dívky České republiky prožily druhý den ve Štrasburku

  Nabitý program čekal dnes na tři nejúspěšnější účastnice soutěže Dívka České republiky 2016 při jejich návštěvě Štrasburku. Dopoledne navštívily Evropský parlament, kde se dozvěděly nejen spoustu zajímavých informací o této významné evropské instituci, ale měly možnost se také osobně setkat s českými europoslanci Pavlem Svobodou, Michaelou Šojdrovou a především naším hostitelem, Tomášem Zdechovským.

 • Dívky České republiky dorazily do Štrasburku

  Tři nejlepší finalistky letošního ročníku soutěže Dívka České republiky Dominika Girethová, Kateřina Havlíková a Natálie Pilná, v doprovodu zakladatelky a ředitelky soutěže Anety Kuklínkové a manažera soutěže Pavla Šmerdy, jsou ve Štrasburku. Po náročné více než desetihodinové cestě se Dívky ubytovaly v hotelu a poté vyrazily do centra města na slavnostní večeři pořádanou europoslancem Tomášem Zdechovským.

 • Dívky České republiky míří do Štrasburku

  Tři nejlepší finalistky letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016, Dominiku Girethovou, Kateřinu Havlíkovou a Natálii Pilnou čeká od pondělí do čtvrtka cesta do Štrasburku. Tam je čeká návštěva Evropského parlamentu, budovy Rady Evropy, prohlídka muzea hraček a řada dalších zajímavých setkání. O průběhu jejich cesty přineseme podrobné informace. Za zprostředkování zájezdu děkujeme panu europoslanci Tomáši Zdechovskému.

 • Dívkou České republiky je Dominika Girethová

  V jedinečném prostředí Laser Show Hall brněnského Boby centra vyvrcholil finálový galavečer již sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky 2016. Soutěž, která nese podtitul "Hledáme sympatickou sportující slečnu" se od ostatních soutěží krásy liší tím, že se do ní mohou přihlásit aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí jejich života. Na finálovém galavečeru se v průběhu večera představilo celkem osm dívek a šest princezen.

 • Finále se blíží! Dívky a Princezny dorazily do Hotelu Sladovna

  V Hotelu Sladovna v Černé Hoře začalo závěrečné soustředění finalistek soutěže Dívka České republiky 2016. „Úplně poprvé se sešly společně finalistky hlavní kategorie i malé princezny. Čekají nás tři náročné dny, ale nálada je hned od rána skvělá a všechno zvládáme,“ uvedla koordinátorka akce Denisa Biskupová.


Novinky a aktuality

 • Záznam z finále bude v televizi na začátku roku 2019

  18.12.2018

  Vážení partneři, finalistky, rodiče a příznivci Dívky a Princezny České republiky. Od finálového galavečera letošního ročníku, který se uskutečnil před zaplněným sálem Zoner Boby Hall v Brně 27. 9. 2018, uplynuly necelé tři měsíce. Jistě se už netrpělivě ptáte, kdy bude v televizi záznam finále, co bude s Dívkou České republiky dál a zajímají vás další novinky…

 • Novou Dívkou České republiky 2018 je Sabrina Múčková

  2.10.2018

  Šestnáctiletá studentka gymnázia z Veselí nad Moravou Sabrina Múčková je novou Dívkou České republiky. Titul získala na finálovém galavečeru, který se konal ve středu večer v Zoner Bobyhall v Brně.

 • Do Pardubic dorazily všechny finalistky Dívky České republiky

  25.8.2018

  Kompletní osmička finalistek soutěže Dívka České republiky dorazila na další díl akce Barvám neutečeš, který se tentokrát konal v Pardubicích. Kromě dívek se do akce zapojili také někteří členové týmu a všechny přijel podpořit také europslanec Tomáš Zdechovský, který převzal nad letošním ročníkem soutěže záštitu.

 • Tréninky, akce Barvám neutečeš i koncert Mirai.

  25.8.2018

  Nácviky choreografií i volných disciplín, trénink na profi trampolínkách, ale také přednášku Socioniky, turnaj v bowlingu, dobrou zmrzlinu, zkoušku šatů v salónu POSHme, fintting oblečení značky 17 style a plavek na finálový galavečer, akci Barvám neutečeš nebo koncert kapely Mirai si užila osmička finalistek Dívky České republiky 2018 společně s organizačním týmem. Závěrečné soustředění před finálovým galavečerem se konalo v prostorách Hotelu Zámecká sýpka v Blansku a bylo maximálně pestré.

archiv

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Hotel Sladovna Jihomoravský kraj Zoner Photo Studio

HLAVNÍ PARTNEŘI

ana Multisport eventphoto.cz

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

Artistry logo

Oficiální fotograf soutěže

Artistry logo

Oficiální kameraman soutěže

Mango de Coco

Oficiální kadeřnictví soutěže

Artistry logo

Oficiální kosmetika soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

My Face

Hlavní mediální partner

Aerobik.cz smart-network.cz

PARTNEŘI

Registrace

Registrace

Registrace do 9. ročníku soutěže Dívka České republiky 2018 byla již ukončena.